تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80688
تعداد نظرات: ۸ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۹۸ - ۱۹:۵۹

فصلی نو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: برخی مراکز بهداشتی و درمانی این استان به بخش خصوصی واگذار می شود. به گزارش فصلی نو، پرویز یزدانپناه بعدارظهر دوشنبه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: روند واگذاری مراکز بهداشتی و درمانی به بخش خصوصی در استان رضایت بخش نیست. وی بیان […]

واگذاری مراکز بهداشتی و درمانی استان به بخش خصوصی

فصلی نو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: برخی مراکز بهداشتی و درمانی این استان به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش فصلی نو، پرویز یزدانپناه بعدارظهر دوشنبه در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: روند واگذاری مراکز بهداشتی و درمانی به بخش خصوصی در استان رضایت بخش نیست.

وی بیان داشت: باید با تشکیل کمیته‌های مختلف در این زمینه مسائل و موضوعات بررسی و در نهایت یک تصمیم منطقی گرفته شود.

یزدانپناه افزود: همچنین واگذاری داروخانه در برخی بیمارستانها به بخش خصوصی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: واگذاری در هر بخشی باید در کمیته‌های تخصصی بررسی شود و باید واگذاری مراکز بهداشتی و درمانی به افراد دارای صلاحیت باشد.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

8 دیدگاه

  • اگر به دکترهای شایسته ای سپرده شود کار بسیار خوبی است.  فعلا که خوب قاطع پیش رفتین با همین فرمون جلو برین خوبه
  • خداپدرمادرایلامی رابیامرزه فعلا دکتر........برای خودش ریاست میکنه این دکتر..... هم ادم معامله گری هست ازایلامی بیشتربرای حفظ صندلی باج میده. عزت بویراحمدرا به حراج نگذاریدبخاطرصندلی 
  • دارندگان درمان متادون و صاحبان مناسب سیاسی و غیره دنبال واگذاری مراکز بهداشتی درمانی هستند خیلی مراقب باشید که رانت خواری نشود.
  • جناب دکتر کاملا درست می فرمایید و روند واگذاری مراکز درمانی به بخش خصوصی در گذشته معیوب بوده و به طور مثال بیشتر درمانگاههای سرپایی بیمارستانها و ....... به یک نفر که هیچ تخصص درمانی هم ندارد واگذار شده بود و می طلبد که در خصوص برون سپاری ها نظارت و دقت بیشتری و از افراد کاردان استفاده کرد .
پربازدید ها
عکس