پاول دوروف در دبی: تلگرام را ۲۰ میلیارد دلار هم نمی‌فروشم

فصلی نو،فناوری اطلاعات > نرم افزار – موسس تلگرام با افتتاح دفتر جدید خود در دبی اعلام کرد این پیام‌رسان محبوب موبایلی را نمی‌فروشد، حتی اگر ۲۰ میلیارد دلار هم پیشنهاد دهند.

 به گزارش فصلی نو، خبرنگار بلومبرگ در طبقه بیست و سوم آسمانخراش مدیا سیتی و در مراسم افتتاحیه دفتر جدید از دوروف درباره پیشنهاد واتس‌اَپ و اسکایپ برای خرید تلگرام به طور غیر مستقیم پرسید که وی با صراحت اعلام کرد تلگرام فروشی نیست. وی ارزش فعلی تلگرام را بین ۳ تا ۵ میلیارد دلار اعلام کرد اما تاکید کرد حتی اگر ۲۰ میلیارد دلار هم پیشنهاد دهند، آن را نمی‌فروشم.

وی دلیل نقل مکان کردن به دبی را آزاد بودن کمپانی از پرداخت مالیات اعلام کرد، هرچند وی تلاش کرده است تا شهروند کارائیب نیز شود.

دوروف افزود برایش بسیار جالب است که می بیند ایرانی‌ها چقدرعلاقمند به این پیام رسان هستند.

به گفته بلومبرگ بیش از ۴۰ میلیون کاربر از ۱۸۰ میلیون کاربر تلگرام، ایرانی هستند و بیش از نیمی از ترافیک اینترنت در ایران به دلیل بسته بودن فیس‌بوک و توئیتر، در اختیار این شبکه پیام رسان موبایلی است.

 

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

"پتروشیمی سقاوه و حسن پُفَکی قصه ی ما"

چ آذر ۲۲ , ۱۳۹۶
فصلی نو-نصرالدین پارسه دوست شیرازی ای تعریف می کرد هنگامی که کودک بوده است، پسر همسایه پر شر و شوری داشته اند به نام حسن، که خود دوست داشت “حسن لات”، “حسن خفن” و قس علی هذا نامیده شود. این حسن درشت هیکل ما عشق خلاف بوده است و نمایش […]

Advertisement