تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82629
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۹۸ - ۰۲:۰۳

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات 10 تا 20 درصد زیر قیمت اقلام مشابه در بازار است .

پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در مصلی امام خمینی یاسوج آغاز بکار کرد/ تصاویر

فصلی نو ، با حضور معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین بازرگانی و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان،معاون تعاون کار رفاه و امور اجتماعی،مدیرکل اقتصادی استاندار،نایب رئیس هئیت مدیره شرکت نمایشگاه ، ریاست اتاق اصناف،نایب رئیس شورای شهر یاسوج و تنی چند از مدیران شهرستانی پنجمین نمایشگاه مبلمان ،لوستر،سرویس خواب و لوازم خانگی در مصلی امام حمینی یاسوج افتتاح شد .

به گزارش فصلی نو ، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان گفت: پنجمین نمایشگاه مبلمان ، لوستر و لوزام خانگی در فضایی به مساحت 4 هزار متر مربع از امروز آغاز بکار خواهد کرد .

بابک درست گفت : 150 غرفه از نقاط مختلف کشور که عمدتا از تولیدکنندگان معتبر کشور هستند در این نمایشگاه فعالیت خواهند داشت .

درست ادامه داد :مدت زمان این نمایشگاه از 16 لغایت 20 تیرماه و از ساعت 17 عصر الی 22 شب غرفه ها دایر هستند.

وی در ادامه به اهداف برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ایجاد تبادل اطلاعات بین تولیدکننده و مصرف کننده ، ایجاد اشتغال مستقیم ، و دسترسی راحت مردم به کالاها،جذب سرمایه گذار و ایجاد تنوع در عرضه کالا از اهداف مهم تشکیل نمایشگاه بشمار می روند .

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات 10 تا 20 درصد زیر قیمت بازار قابل عرضه است .

بابک درست گفت : از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت درخواست کالا از نمایشگاه محصول خریداری شده به دقت بررسی شود و حتی در صورت لزوم تصویری از کالا نیز گرفته شود و برای پرداخت بیعانه به مدیریت نمایشگاه مراجعه نمایند .

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس