پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در مصلی امام خمینی یاسوج آغاز بکار کرد/ تصاویر

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر قیمت اقلام مشابه در بازار است .

فصلی نو ، با حضور معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونین بازرگانی و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان،معاون تعاون کار رفاه و امور اجتماعی،مدیرکل اقتصادی استاندار،نایب رئیس هئیت مدیره شرکت نمایشگاه ، ریاست اتاق اصناف،نایب رئیس شورای شهر یاسوج و تنی چند از مدیران شهرستانی پنجمین نمایشگاه مبلمان ،لوستر،سرویس خواب و لوازم خانگی در مصلی امام حمینی یاسوج افتتاح شد .

به گزارش فصلی نو ، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان گفت: پنجمین نمایشگاه مبلمان ، لوستر و لوزام خانگی در فضایی به مساحت ۴ هزار متر مربع از امروز آغاز بکار خواهد کرد .

بابک درست گفت : ۱۵۰ غرفه از نقاط مختلف کشور که عمدتا از تولیدکنندگان معتبر کشور هستند در این نمایشگاه فعالیت خواهند داشت .

درست ادامه داد :مدت زمان این نمایشگاه از ۱۶ لغایت ۲۰ تیرماه و از ساعت ۱۷ عصر الی ۲۲ شب غرفه ها دایر هستند.

وی در ادامه به اهداف برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ایجاد تبادل اطلاعات بین تولیدکننده و مصرف کننده ، ایجاد اشتغال مستقیم ، و دسترسی راحت مردم به کالاها،جذب سرمایه گذار و ایجاد تنوع در عرضه کالا از اهداف مهم تشکیل نمایشگاه بشمار می روند .

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار قابل عرضه است .

بابک درست گفت : از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت درخواست کالا از نمایشگاه محصول خریداری شده به دقت بررسی شود و حتی در صورت لزوم تصویری از کالا نیز گرفته شود و برای پرداخت بیعانه به مدیریت نمایشگاه مراجعه نمایند .

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

س تیر ۱۸ , ۱۳۹۸
فصلی نو، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در مناطق مختلف فراهم است. به گزارش فصلی نو، سید هاشم موسوی‌جهان آباد اظهار داشت: ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که از این تعداد ۱۴ […]

Advertisement