فصلی نو،چهارمین نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب با حضور فرماندار شهرستان گچساران ،رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان در سالن فرمانداری این شهرستان افتتاح شد .

به گزارش فصلی نو،مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان در حاشیه افتتاح این آیین در گفتگو با توازن گفت : نمایشگاه تخصصی مبلمان،لوستر و سرویس خواب با حضور تولیدکنندگان برتر کشوراعم از تهران ، اصفهان ، قم ، اراک و شیراز برگزار شده است.

بابک درست افزود : بنا به فرموده رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی چهارمین نمایشگاه تخصصی مبل و لوستر در گچساران راه اندازی شده است.

درست هدف از برگزاری این نمایشگاه را تبادل اطلاعات در این مجموعه ها، ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده ، دسترسی آسان به کالای دلخواه و قیمت مناسب بیان کرد و افزود: در این نمایشگاه آخرین تولیدهای مبل و لوستر در معرض دید عموم همشریان عزیز قرار می گیرد.

وی در ادامه بیان کرد:این نمایشگاه که در راستای حمایت از تولیدات داخلی تمامی کالاهای عرضه شده واز تولیدات داخل کشور هستند در قالب ۹۰ غرفه متشکل شده که محصولات خود را به شهروندان عزیز ارائه می دهند .

درست اظهار داشت : این نمایشگاه از تاریخ ۲۳ الی ۲۷ دی ماه فعالیت خواهد کرد که ساعات بازدید از ساعت ۱۵ الی ۲۱ خواهد بود و نسبت به قیمت بازار از تخفیف ۲۰ الی ۳۰ درصد برخوردار هستند .

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی به خریداران توصیه کرد:در قبال خریدهای که به غیر از کار کف بوده مبلغ بیعانه را میباسیت در قبال اخذ فاکتور معتبر ودرج مشخصات کالا پرداخت نمایند و مابقی را در زمان تحویل پس از رویت و تایید نهایی تحویل غرفه دار دهند در غیره اینصورت شرکت نمایشگاه مسوولیتی در قبال عدم تحویل نخواهد داشت .

مهندس درست با دعوت از مردم و همشریان برای بازدید از نمایشگاه خواستار دقت در انتخاب به لحاظ کیفیت و نوع محصول انتخابی توسط مراجعه کنندگان این نمایشگاه شد.
وی همچنین از بازدیدکنندگان خواست در صورت مشاهده تخلف مراتب را به ستاد اجرایی مستقر در نمایشگاه اطلاع دهند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار