گزارش تصویری از مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان / تقدیر ویژه راد از سید موسی خادمی و غلام محمد زارعی

مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود : همگان می دانیم کار برای مردم و آموزش مهارت های فنی نیاز به تلاش و صبر و همراهی همدلی همه دارد .

فصلی نو ، با حضور معاون آموزش و مدیرکل دفتر ارزیابی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان فارس و تنی چند از مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی استان مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد .

به گزارش فصلی نو ،؛ مدیرکل اسبق آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم از بسیاری از مدیران استانی تقدیر کرد وی در یک اقدام جالب از سید موسی خادمی استاندار سابق استان تقدیر ویژه کرد .

فرج اله راد از مجمع نمایندگان استان تقدیر کرد اما از زارعی ویژه تجلیل کرد و گفت زارعی مردمی دوست داشتنی و محبوب هستند .

راد از خیلی از مدیران وشخصیت های استانی از جمله آیت الله ملک حسینی و حجت السلام حسینی تشکر کرد .پ

وی گفت : اعتراف می کنم از من همین قدر ساخته بود که تلاش کنم که قلم ، زبان ، تخصص و سوادم را در راه اعتلا و ارتقا وضعیت موجود بکار گیرم آنچه در وثق خود داشتم دریغ نکردم .

مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود : همگان می دانیم کار برای مردم و آموزش مهارت های فنی نیاز به تلاش و صبر و همراهی همدلی همه دارد .

وی اضافه کرد : تغییر و تحول ها طبیعی و منطقی است و به بیان امام علی دیر یا زود باید گذاشت و گذشت ، هر آمدنی رفتنی است .

مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم اظهار کرد : از سال ۷۷ مشغول بکار شدم و از سال ۸۵ تا کنون بعنوان رئیس مرکز شماره ۴ گچساران به خدمت مشغول بودم .

فاطمه اسدی از علی اوسط هاشمی بواسطه اعتمادی که وی کرده است تقدیر کرد و گفت : امیدوارم بتوانم از این آزمون با همکاری همکاران خود سربلند بیرون بیایم .

اسدی افزود : این جایگاه مرهون تلاش همکاران من بوده است که در وزارت کار با کمترین حقوق و مزایا خدمت می کنند .

وی گفت : در دورترین نقاط استان بدون اضافه کار و جایگاه ثابت در حال تلاش و خدمت هستند که شایسته تقدیر است .