Take a fresh look at your lifestyle.

گزارش تصویری بسیار جالب از همایش بزرگ پیاده روی در شهر سی سخت + حواشی

2

فصلی نو ، به همت هیات ورزشهای همگانی استان همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد .

به گزارش فصلی نو ، در این همایش که با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ، فرماندار دنا ،امام جمعه سی سخت و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همراه با حضور بی نظیر مردم برگزار شد از طرف هیات ورزش های همگانی جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد .


اجرای برنامه های زنده ورزشی هنری توسط هنرمندان و ورزشکاران و موسیقی شاد با پخش زنده از شبکه 3 جمهوری اسلامی از نکات قابل توجه این همایش بود .


در این همایش به قید قرعه 5 دستگاه دوچرخه به همراه 40 جایزه 1 میلیون تومانی 12 جایزه 500 هزار تومانی به شرکت کنندگان اهدا شد .


هر چند که اعلام شد که البسه ورزشی قرعه کشی خواهد شد اما تا پایان برنامه خبری قرعی کشی نشد .


به تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران شهرستان دنا نیز جوایزی اهدا شد .


کودکی که یک پای خود را از دست داده بود و با همت خود به ورزش ووشو روی آورده بود از طرف حمیرا وفایی ، زارعی نماینده مردم در مجلس و هیات ورزش های همگانی دریافت کرد .

2 نظرات
  1. شهروند می گوید

    حضرت عباسی،،آقای الهی،،این گزارش که همش شده عکسهای زارعی،،،تیتر خبرتو میزدی حضور نماینده بویراحمد و دنا  در پیاده روی..این حد وابستگی یک رسانه صادق بودن و راست گویی ان رسانه رو مورد تردید قرار  میده…..البته  میدونم نظرمو تایید نمیکنی اما نوشتم حداقل خودتون بدونید .ضمنا عکاستون روعوض کنیدکارش در حد یک رسانه نیست..موفق باشید

  2. بیراخمد می گوید

    خیلی مسخره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.