گل بخودی رسانه های مخالف زارعی – زارعی درخواست مردم را رد نکرد

روستای آجم، نزدیک بخش مارگون است و زارعی درخواست مردم را رد نکرد و به منطقه آنان رفت؛ او همان‌جا نیز با مسئولان استانی جهاد کشاورزی تماس گرفت

کد خبر : 82848
تاریخ انتشار : شنبه 22 تیر 1398 - 1:13
گل بخودی رسانه های مخالف زارعی –  زارعی درخواست مردم را رد نکرد

فصلی نو – کرم اطمینان

مردم را در یک حوزه انتخابیه می‌گیرند، نماینده همه مردم کشور محسوب می‌شوند و هیچ مرز جغرافیایی در درون کشور نمی‌تواند انها را محدود کند.

از سوی دیگر، تفکر مذموم و مسموم سردسیری و گرمسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از هر نقطه دیگری از ایران عزیز، ضرورت حذف مرزهای فیزیکی را در ذهن و فکر ما برجسته و موثر می‌کند.

ماجرا از جایی آغاز شد که تعداد زیادی از اهالی آجم از ایل طیبی در مسیر سفر غلام‌محمد زارعی به بخش مارگون بویراحمد از او خواستند تا حالا که به منطقه آمده است از روستا و اراضی کشاورزی آنان هم بازدید کند.

روستای آجم دقیقا روی مرز دو شهرستان بویراحمد و شهرستان کهگیلویه است که از هر دو شهرستان به نوعی خدمات می‌گیرد.

بر اثر سیل های گذشته تمام راهای ارتباطی اجم مسدود شده اند توسط راهداری مارگون بازگشایی شده اند جالب اینجاست چرا ان موقع کسی واکنش نشان نداد.

از همه مهم تر مرگ جوانی از روستای اجم که چندین ساعت زیر سخره سنگی گرفتار بود تا در کمترین زمان ادارت و نهادهای امنیتی شهرمارگون به محل حادثه رسیدند اگر چه ایشان در دم جان باخت چرا ان موقع امام جمعه محترم واکنش نشان نداد.

روستای آجم، نزدیک بخش مارگون است و زارعی درخواست مردم را رد نکرد و به منطقه آنان رفت؛ او همان‌جا نیز با مسئولان استانی جهاد کشاورزی تماس گرفت و خواستار تکمیل و اجرای کامل طرح تامین آب اراضی کشاورزی آنان شد.

این کار خوب زارعی در حالی بود که برخی مسئولان شهرستان کهگیلویه که با همین تفکرات سال‌ها این شهرستان را به عقب راندند، اکنون به جای استفاده از فرصت حضور یک نماینده مردم در یک منطقه محروم، وارد بازی رسانه‌ای شدند و به جای خدمت، حاشیه درست کردند.

آنها، بحث جدایی آجم از شهرستان کهگیلویه را مطرح کردند در حالی که در سفر زارعی به جز مطالبات مردم و اصرار آنها به بازدید کوتاه این نماینده مجلس از اراضی کشاورزی و وضعیت منطقه، چنین بحثی نه مطرح شد و نه هم انگیزه این سفر بوده است.

بعضی از روستای آجم خالی از سکنه است و تنها با تکمیل طرح تامین آب جهاد کشاورزی می‌شود خانواده‌ها را برگرداند اما جالب اینجاست مسئولان شهرستان کهگیلویه که باید اکنون پاسخگوی این باشند که آجم چرا خالی از سکنه و محروم از هر خدمتی شده است، یک کار خوب را به حاشیه می‌برند تا کسی از خود آنها سوال نکند.

این استان از سردسیر و گرمسیر گفتن‌ها ضربه خورده است و اتفاقا باید زارعی به دیشموک برود و حرف مردم آنجا را هم بشنود چرا که تصمیمات و مصوبات مجلس که جزیره‌ای و محدود به یک روستا و شهرستان و استان که نیست بلکه برایند رای و نظر نمایندگان یک تصمیم و یک قانون را تصویب می‌کند.

چگونه است که وقتی سایر نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه دیگر می‌روند، این حواشی نیست اما سفر زارعی به نقطه مرزی شهرستان بویراحمد، اینگونه حاشیه‌ساز و مهم می‌شود؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

توسعه شنبه , 22 تیر 1398 - 1:32

دقیقا همین نگاه های منطقه ای و رسانه ای مسموم عامل عقب موندگی استان شده/ این حجم از حمله و تخریب به غیراز اینکه بازی سیاسیه، چیز دیگه ای نیست. 

ناشناس شنبه , 22 تیر 1398 - 2:45

خیلی هم عالی شد تا نماینده کهکیلویه نام آجم را بشنوه  امام جمعه دیشموک فرماشت که چون وحال روز مردم وزنان باردار آجم درزمستان اصلا خبر نیاره.

ناشناس شنبه , 22 تیر 1398 - 8:02

به نظرم حاج زارع رفته اونجا فاتحه خوانی د ریش نی ایگو رفتم سیل اراضی کشاورزی کنم اراضیشون چلتیک کاری یچیش یچیش هم خشک خشکه

طیبی سردسیر شنبه , 22 تیر 1398 - 11:04

آقا نماینده مرکز استان و دیگر شهرستانه نماینده همه استان هستند. دسو بردارید از این تنگ نظری ها.

طیبی سردسیر... شنبه , 22 تیر 1398 - 11:07

 نماینده مرکز استان و دیگر شهرستانه نماینده همه استان هستند. دست بردارید از این تنگ نظری ها.

رفتن به نوار ابزار