۲ تن سوسیس و کالباس غیربهداشتی در یاسوج کشف شد

1

فصلی نو، رئیس شعبه اجرای احکام تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درپی گزارش های مردمی سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی مبنی بر وجود انبار فرآورده های گوشتی بدون سیستم سرمایشی این موضوع در دستور کار این اداره قرار گرفت.

به گزارش فصلی نو ساسان امیری افزود: در بازرسی از این انبار به همراه کارشناسان مرکز بهداشت بیش از دو تن سوسیس و کالباس به ارزش ۷۵ میلیون تومان کشف شد.

وی با بیان اینکه این مقدار سوسیس و کالباس به صورت غیر بهداشتی و خارج از یخچال نگهداری می شد، اظهارکرد: در این زمینه متخلف با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شد.

حسینی، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد نیز گفت: این مواد به مدت ۳ شبانه روز خارج از یخچال و غیر استاندارد نگهداری شده است.

وی افزود: نگهداری این مواد بدون زنجیره سرمایی تخلف و برای سلامت مردم خطرساز است.

حسینی اضافه کرد: این مواد خوراکی که باید در یخچال نگهداری می شد با گذشت ۴۸ ساعت خارج از یخچال کپک زده و باید معدوم شود.

faslino_sadegh

یک دیدگاه

  • اگر دقت بفرمایید ۲۰۰۰ کیلو سوسیس و کالباس فاسد کشف شد و طبق قانون هیچ اسمی از متخلف و آدرس و مشخصات متصدی آن برده نشده ولی در مورد شیرینی الف به یکباره کلیه سایت ها و شبکه خبر و صدا و سیمای استان را پر کردند از نام و مشخصات متصدی و این نشان میدهد که حساب شده بود 

Next Post

کاهش تدریجی دمای هوا طی روزهای آینده

چ تیر ۵ , ۱۳۹۸
فصلی نو، هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد طی سه روز آینده با تضعیف پر ارتفاع جنب حاره‌ای بتدریج از گرمای هوا کاسته می‌شود. به گزارش فصلی نو، هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص آخرین وضعیت جوی استان طی سه روز آینده اعلام کرد بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی نشان […]

Advertisement