تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 81975
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۹۸ - ۱۷:۴۷

فصلی نو، رئیس اداره حقوقی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۳ وکیل نیکوکار به ‌صورت رایگان در راستای کمک و مشاوره حقوقی به مددجویان با کمیته امداد استان همکاری می کنند. به گزارش فصلی نو، جهانبخش شمس‌الدینی بعدازظهر دوشنبه افزود: در سه‌ماهه نخست سال جاری در زمینه‌های مختلف، ۱۱۶ خدمت حقوقی و قضائی به […]

۳۳وکیل نیکوکار خدمات حقوقی رایگان به مددجویان استان ارائه می دهند

فصلی نو، رئیس اداره حقوقی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۳ وکیل نیکوکار به ‌صورت رایگان در راستای کمک و مشاوره حقوقی به مددجویان با کمیته امداد استان همکاری می کنند.

به گزارش فصلی نو، جهانبخش شمس‌الدینی بعدازظهر دوشنبه افزود: در سه‌ماهه نخست سال جاری در زمینه‌های مختلف، ۱۱۶ خدمت حقوقی و قضائی به مددجویان و نیازمندان ارائه شده است.

وی این مواد را شامل تنظیم دادخواست، شکوائیه، تنظیم لایحه، مشاوره و دیگر موارد حقوقی عنوان کرد و گفت: در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مددجویان ۲۴ پرونده مددجویی و سازمانی بررسی شد.

شمس الدینی افزود: رأس برنامه‌های حقوقی کمیته امداد تلاش برای ترغیب و تشویق مددجویان برای برخورداری از معاضدت حقوقی و آموزش‌های حقوقی و ارائه خدمات مشاوره و معاضدت به مددجویان تحت حمایت است.

وی تصریح کرد: مددجویان در صورت وجود دعاوی قضائی و مشکلات حقوقی، بر اساس تفاهم‌نامه این نهاد با کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضائیه، از سوی کمیته امداد به کانون وکلا یا مرکز مشاوران قوه قضائیه معرفی می‌شوند تا به مشکلات آنان رسیدگی شود.

شمس الدینی افزود: بر اساس تبصره ماده پنج قانون حمایت خانواده مددجویان این نهاد از پرداخت حق‌الوکاله، هزینه مشاوره وکالت و هزینه‌های دادرسی معاف هستند.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس