تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 49538
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۹۶ - ۰۲:۵۰

 فصلی نو، مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد از تخفیف ۲۰ الی ۵۰ درصدی اجناس عرضه شده در این فروشگاه خبر داد. به گزارش فصلی نو ،شیروان نگهداری در جمع خبرنگاران بیان کرد: همیشه تخفیف در فروشگاه رفاه برای صدها قلم جنس ارائه شده در این فروشگاه وجود دارد و برای رفاه حال هم […]

هیچ فروشگاهی در استان توان رقابت با فروشگاه رفاه را ندارد + تصاویر

 فصلی نو، مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد از تخفیف ۲۰ الی ۵۰ درصدی اجناس عرضه شده در این فروشگاه خبر داد.

به گزارش فصلی نو ،شیروان نگهداری در جمع خبرنگاران بیان کرد: همیشه تخفیف در فروشگاه رفاه برای صدها قلم جنس ارائه شده در این فروشگاه وجود دارد و برای رفاه حال هم استانی ها تخفیفات ارائه شده در فروشگاه رفاه تا سقف ۵۰ درصد برای برخی از کالاها وجود دارد.

 

وی ب بیان اینکه بر این باور هستیم که نگرش مردم تغییر کرده است گفت : فروشگاهای زنجیره ای رفاه بر این باور است که باید پاسخگوی نسل جدید باشد و بر  همین اساس فروشگاه مرکزی یاسوج مطابق با سلیقه نسل جدید تعبیه شده است.

 

وی ادامه داد: با روش اجرا شده هر روز شاهد تشکر مردم از تغییرات ایجاد شده در فضای فروشگاه مرکزی یاسوج هستیم و اعتقاد داریم که می توانیم در کنار کار اقتصادی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی هم انجام دهیم که بر همین اساس مردم ضمن خرید از فضای ایجاد شده لذت می برند.

نگهداری با اعلام اینکه هیچ فروشگاهی در استان توان مقابله و رقابت با فروشگاه رفاه را در زمینه ارائه تخفیفات ندارد بیان کرد: همانطور که می دانید فروشگاه رفاه با پشتوانه بسیار قوی اولین فروشگاه زنجیره ای در کشور بوده است و با توجه به توسعه این فروشگاه در سطح کشور از طرف تولیدکنندگان تخفیفات قابل توجهی به فروشگاه رفاه داده می شود.

وی گفت : حجم تخفیفات برای برخی از کالاها به شکلی است که حتی عمده فروشان برای خرید عمده به این فروشگاه مراجعه می کنند اما بدلیل اینکه قصد داریم از افزایش قیمت در بازار جلوگیری کنیم از عرضه کالا به صورت کلی را به عمده فروشان خودداری می کنیم .

مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان ادامه داد : در بازدیدی که  متخصصان فروش کشور از فروشگاههای رفاه استان داشتند ،فروشگاه رفاه یاسوج مجهزترین و با کیفیت ترین فروشگاه جنوب کشور در بین تمامی فروشگاههای جنوب شناخته شد.

نگهداری از قرعه کشی خودرو برلیانس کراس خبر داد و گفت : برای خرید تا سقف هر ۷۰ هزار تومان خرید شهروندان از فروشگاههای رفاه استان یک شماره قرعه کشی ارائه می شود که قرعه کشی بصورت زنده هر شب ساعت ۲۲ از شبکه سوم سیما پخش می شود که دو دستگاه از این خودرو ها برای دید عموم و تحویل به برندگان به شهر یاسوج منتقل شده است.

وی گفت : فروشگاه رفاه در استان متنوع ترین مکان ارائه عرضه کالا است که به دلیل گسترش فرهنگ ،مکان های فرهنگی نیز در فروشگاه فاه یاسوج راه اندازی شده است.

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup