تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 52645
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۹۷ - ۰۲:۱۵

فصلی نو ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرا و برگزاری ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج همراه با توزیع جوایز بین شرکت کنندگان خبر داد. به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس […]

برگزاری ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج همراه با اهداء جوایز ارزنده

فصلی نو ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرا و برگزاری ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج همراه با توزیع جوایز بین شرکت کنندگان خبر داد.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرا و برگزاری ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج همراه با توزیع جوایز بین شرکت کنندگان خبر داد.

ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج با اهدای جوایزی ارزنده و نفیس برگزار می شود .
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در محله های شهر یاسوج برگزار می شود.
رهامی افزود: هیات ورزش های همگانی استان به منظور ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم ورزش دوست شهر یاسوج در هر هفته در محله ای اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی و مراسم ورزش صبحگاهی و عصر گاهی خواهد کرد .
رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حمایت همه جانبه علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی این هیات ادامه داد:روز یکشنبه 26فروردین ماه ساعت 16در مجموعه ورزشی دولت آباد و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ورزش عصر گاهی اجرا و در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیس و ارزنده ای از جمله دوچرخه ،البسه ورزشی و ظروف آشپرخانه اهدا خواهد شد .
مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان افزود :خوشبختانه از شش ماه دوم سال گذشته کارهای فرهنگی خوبی در تشویق و ترغیب احاد مردم به ورزش همگانی و اجرای برنامه های ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در سطح استان با حمایت همه جانبه مدیر کل ورزش و جوانان استان و تلاش و همکاری هیات های همگانی استان و شهرستانها صورت گرفته و امیدواریم با حضور مردم در این مراسمات شاهد نشاط و شادابی جامعه وباشیم .
رئیس هیات ورزش های همگانی استان در پایان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در تیرماه امسال خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی شاهد حضور گسترده مردم ورزش دوست شهر یاسوج در این همایش باشیم.
انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

2 دیدگاه

پربازدید ها
عکس