تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 53136
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۹۷ - ۲۲:۲۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در همایش تجلیل از اصحاب قلم  و نویسندگان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بحث کتاب، کتابت و عقلانیت موضوعی است که پردازش آن باید با عمق و درک و فضیلت خاص صورت گیرد. علی‌محمد احمدی افزود: خوشحالیم که پیام‌آوران دین‌مان با قلم شروع کردند و اگر امروز […]

اصحاب قلم و نویسندگان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در همایش تجلیل از اصحاب قلم  و نویسندگان برتر استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بحث کتاب، کتابت و عقلانیت موضوعی است که پردازش آن باید با عمق و درک و فضیلت خاص صورت گیرد.

علی‌محمد احمدی افزود: خوشحالیم که پیام‌آوران دین‌مان با قلم شروع کردند و اگر امروز به عنوان طلیعه‌داران شجاعت و مردانگی امام اول‌مان را به دنیا معرفی می‌کنیم همه برجستگی‌های آن حضرت از یک سو و نهج‌البلاغه سراسر حکمت ایشان از سوی دیگر مایه مباهات ما است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قانون اساسی و پیام ما کتاب خدا است، گفت: در کنار مردان ما در سنگرها و هشت سال دفاع مقدس کتاب و کتابت و لوح و قلم بود.

احمدی با بیان اینکه جشنواره‌های مختلف و نشست‌های فرهنگی فرصتی است تا عمق تمدن یک دیار را به خوبی بشناسیم و استان کهگیلویه و بویراحمد هم در کنار صلابت دنا عظمت فرهنگ و تاریخی عمیق دارد، افزود: کهگیلویه و بویراحمد دیار فرهنگ است و هیچگاه فکر نمی‌کردم در جغرافیایی با این محدودیت چنین فرهیختگانی از گذشته تاکنون داشته باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: لوح و قلمی می‌تواند انسان را به سعادت برساند که لوح و قلم تعهد، عِرق ملی و دفاع از تاریخ و فرهنگ و تمدن یک ملت باشد و خودباختگی و عقب‌ماندگی در مقابل نگاه‌ها و مدال‌ها و لبخندها و بغض‌ها نمی‌تواند یک تمدن را بزرگ کند.

احمدی با بیان اینکه حافظ و سعدی و بزرگان ما در کنگره‌های آن سوی آب‌ها بزرگ نشده اند، در مهد ایران بزرگ شده‌اند، گفت: امروز وظیفه ما خطیرتر از گذشته است و باید در مقابل امواجی که فضای مجازی و رسانه‌ها و کسانی که عظمت بشریت را هدف گرفته‌ایم، بمانیم.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup