Take a fresh look at your lifestyle.

شهردار یاسوج الفبای مدیریت شهری را هم نمی داند – او ضعیف ترین فرد است

93

فصلی نو ، محمد رحیم دهراب پور عضو شورای شهر یاسوج در مصاحبه با یک سایت محلی از عملکرد شهردار و شورای شهر یاسوج انتقاد کرد .

به گزارش فصلی نو ، مشروح مصاحبه دهراب پور با رسانه محلی را در زیر می خوانید .

طبق قانون شوراها هدف از قانون اصلاحی شوراها، تغییر و تحولات در شوراست، شوراها هر سال یکبار تغییر می کنند و در این رابطه قانون و قانون گذار به خوبی فکر کرده است که هر سال در روند کاری شورا تحول ایجاد شود. لذا با مد نظر قرار دادن این موضوع که اعضای شورای شهر که در هر شهر تعداد مشخصی هستند(در یاسوج اعضای شورا از هفت نفر تشکیل شده است) بصورت هیئت رئیسه ای اداره میشوندکه شامل رئیس و نائب رئیس شورا ، دبیر و خزانه دار شورا هستند و سه نفر دیگر عضور عادی شورا هستند.

در سال گذشته که هیئت رئیسه شورا تشکیل شد، در همان شروع کار جلسه ای در فرمانداری برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه برگزار شد و این تصمیم اتخاذ شد که شورا را در دو صف و به عبارتی در دو باند قرار دهند که خیلی به آینده آن خوشبین نیستیم.

اعضای شورا منتخبین مردم هستند و مردم در زمان تصمیم گیری به دنبال این نبودند که کاندیداها از کدام جناح و باند و طایفه قرار دارند. به اعتقاد بنده جایگاه شورا ارزشمند بوده و در آیات قرآن به آن اشاره شده است، در رابطه با شورا آیه و سوره و شان نزول خاص داریم و شورا همانند مسجد بوده و هرکس نمیتواند وارد مسجد شود. این جزء اعتقادات ماست، افراد با مشخصات و ویژگی های خاص باید در این مکان های مقدس حضور پیدا کنند مخصوصا شورا که محلی برای خدمت به مردم است.

از آیه “وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ”  اینگونه برداشت میشود که هر انسانی مکلف است که وقتی در این جایگاه وارد شود با این موضوع که خود انسان احساس تکلیف می کند فرق می کند و این جایگاه مانند مسجد است و بعد از آن می فرماید وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ یعنی آنان که  نماز را برپا می دارند و اهل نماز هستند که ستون و اصل برنامه های دینی است. بنابراین شورا جایگاهی است که کسانی که وارد می شوند به صورت فردی و با عنوان خاص نمی توانند به وظیفه خود عمل کند بلکه باید با خرد جمعی که حاکم است تصمیم بگیرند،  همانند وقتی که قرآن می فرماید وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ یعنی  کارهای خود را به صورت جمعی انجام دهید و تصمیم بگیرید.

نباید از تک روی و خودسری و اینکه از فرصت استفاده کنیم اکثریت و اقلیت کنیم، اصلا مردم انتخاب نکردند که اکثریت یا اقلیتی باشد و شورا را انتخاب کردند که افراد دارای تعهد و تخصص و دلسوزی و احساس دغدغه برای انسان ها و کسانی که در این شهر به عنوان شهروند هستند احساس مسئولیت کنند. مردم بر اساس این دیدگاه ما را انتخاب می کنند و نه دیدگاهی که در آنجا وارد شویم و بعد دست به دست هم دهیم و تبانی کنیم.

 

وظیفه من است که حقایق را بگویم و مطلب را روشن کنم؛ متاسفانه در همین شورا در سال گذشته تصمیمی که به اعتقاد بنده مشروع هم نیست گرفته شد و چهار نفر از دوستان من که دارای سلیقه های مختلف اما یک وضع مشترک هستند و ممکن است منافع آنها … باشد دست به دست هم دادند و چهارنفری به عنوان اکثریت قسم خوردند که در این چهار سال باید با هم باشیم که ابتکار عمل دستمان باشد.

 

باید بگویم انتخاب هیئت رئیسه هر چهار سال یکبار معنا ندارد. پس اگر شما تصمیم گرفتید که این چهار سال فقط خودتان باشید و تصمیم گیرنده باشید و جالب اینجاست دو نفری که بیشترین رای را آوردند در این هیئت رئیسه جایگاهی ندارند و عضویتی ندارند وحتی در کمیسیون های اصلی شورا عضویتی ندارند.

 

پس قانون گذار در تغییر هیئت رئیسه و تغییر افراد در کمیسیون ها هر سال خوب فکر کرده که شوراها در این چهار سال یک دست و یکسان نباشد و دست عده ای خاص نباشد، در یاسوج در همان ابتدا ما به آن پشت پا زدیم و اینجا ما مجوز گرفتیم که روی حقوق مردم بایستیم.

در حال حاضر به عنوان یکی از کسانی که بیشترین رای را در انتخابات آورد، واقعا نمیدانم در این شورا چکاره هستم؟  و با این وضعیتی که ادامه دارد اگر به خاطر مردم و احترام مردم نبود نباید می ماندیم.

در همین ابتدای قضیه این اشکال را به قانون برگزاری شوراها که درب ورود به صحنه انتخابات را بروی همه باز می کند و اجازه ورود به میدان می دهد وارد می دانم که هر کسی بیاید و با هر حربه و هر طریقی از مسائل باند و جناح و استفاده از مسائل قومی و قبیله ای آراء مردم را جمع کند وارد می دانم.

در حال حاضر تصمیماتی که گرفته شده است و تکرار و تجدید کردن آنها، پشت پا زدن به حقوق و آراء مردم است و نادید گرفتن حقوق مردم است. ضمن اینکه در اینجا در سال گذشته زمانی که تصمیم گرفته شد، هیئت رئیسه تشکیل شود، اصلا روند شورایی طی نشد بلکه در واقع افرادی بیرون از شورا و افراد متنفذ و خاص که میخواهند منافع شهر دست آنها باشد، تصمیم را گرفتند و این دوستان را وادار کردند که این باند را تشکیل دهند. تا یک باند همراه برای هم و دست به دست هم دهند و این روندی که به اعتقادبنده نامطلوب و ناصحیح است ادامه داشته ب

اشد و در اینجا به عنوان عضوی از شورای شهر دفاع کنم بدون از آنکه بخواهم تعصبی به خرج دهم و یا نظرات شخصی خودم را دخیل کنم.

بر اساس احساس مسئولیت به عملکرد یک ساله شورا که بنده عضوی از این شورا هستم اصلا نمره قبولی نمی دهم، شما بررسی کنید در هفته دولت یعنی هفته ارزیابی عملکرد مدیران، بعد از یک سال که شهردار یاسوج تعیین شده است در این هفته چه برنامه ای داشته است و در این یکسال چه کار کرده است و بنده هم به عنوان یک شهروند و یک عضو کوچک شورای شهراعلام میکنم اگر این روند ادامه داشته باشد آینده شهر یاسوج که یک شهر مهاجر پذیر است درجا می زند و نه تنها پیشرفت ندارد بلکه در حال عقب گرد است. دلیل اصلی آن هم این باندی است که در شورای شهر تشکیل شده است.

شهردار اجرا کننده و عمل کننده برنامه های شوراست و بنده با استفاده از تجربیاتی که از حضور در دو دوره شورای شهریاسوج دارم ، اعتقادم این است که ضعیف ترین فرد که اصلا الفبای مدیریت شهری را بلد نیست و هیچ ایده و اراده ای ندارد به عنوان شهردار، تعیین شده است. صرفا بخاطر اینکه در اختیار عده خاصی باشد حتی خارج از مجموعه شورا آنهایی که تصمیم گرفتند وی شهردار باشد ظلمی آشکار کرده اند.

سوال- با توجه به اینکه سناریویی مشابه سناریوی پوتین – مدودف برای تصاحب قدرت در شورای شهر یاسوج به کالر رفته است آیا شما تایید می کنید؟

دهراب پور- بنده این را حیف می دانم که چنین مقایسه ای کنم زیرا آنها نشان دادند که برای اداره جامعه خودشان برنامه دارند و الان مشخص است که توانستند خوب مملکت خود را نسبت به گذشته اداره کنند. در این رابطه این مقایسه را غلط میدانم، هدف نهایی آنها خدمت به جامعه خودشان بود و خدمت می کنند و برنامه و سیاست گذاری هم دارند اما در اینجا خبری از برنامه و سیاست گذاری برای خدمت گذاری به مردم نیست اما به لحاظ شکل مقایسه ای که شما کردید درست است.

سوال -آیا این سناریویه از پیش تعیین شده است ؟

دهراب پور- همانطور که عرض کردم این سناریو در سال گذشته مقدمه چینی شد و به عنوان یک معاهده تنظیم شد و برای چهار سال این قصد را دارند که هر سال یک نفر از این چهار نفر رئیس و نائب رئیس باشد و هیئت رئیسه و کمیسیون ها دست آنها باشد و این یک بحث است و اینکه آن سه نفر دیگر  چه کاره هستند و باید چکار کنند.

بحث اول این است که کسانی که بالاترین رای را در انتخابات آوردند جرم آنها چیست؟ چرا موقعیت و جایگاهی نیست که بتوانند به مردم خدمت کنند؟ بحث دوم این است که تغییر قانون هیئت رئیسه در هر سال هدفی در آن است که اگر کسی خوب کار نکرده است کسی دیگر جایگزین او شود و من عرض کردم و اثبات میکنم که این شورا در این یک سال کارنامه قابل قبولی نداشت و حتی ما که معلم هستیم و میگوییم تجدید هم شدند و امیدی به قبولی آنها نیست .

سوال- بحث سیاست زدگی در شورای شهر را که البته فقط مختص به یاسوج نیست چه آفت هایی برای شهر داشته و در بحث انتخاب شهردار و واگذاری هایی که صورت گرفته است  و زد و بند هایی که وجود دارد راهکار چیست؟ آیا باید مردم مطالبه گری کنند و یا خود آن کسانی که انتخاب شده اند واقعا به سطحی رسیده باشند که درک کنند سیاست زدگی چیزی نیست که مردم دنبال آن هستند؟

همانطور که اشاره  کردید مصیبت سیاست زدگی در استان ما تنها خاص شورا و شهرداری نیست بلکه خاص مدیریت استان ماست.

مقام معظم رهبری در سال 73 که به استان تشریف آوردند صحبت ایشان در این رابطه وجود دارد و تابلو شده است البته اگر جمع نکرده باشند؛ فرمودند مشکل این استان مسائل سیاسی نیست بلکه مشکلات شبه سیاسی است، نمونه عینی مسائل شبه سیاسی همین بحث شوراها یا مدیریت های شهری است یا خیلی از مدیریت ها دولتی است.

معنا و مفهوم آن اینست که خودشان اشاره فرمودند مسائل قومی و قبیله ای را در بحث های مدیریتی خیلی دخالت می دهیم و به جای اینکه شایسته سالاری را مدنظر بگیریم و افرادی که برای انقلاب و مردم دغدغه، تعهد و دلسوزی دارند را در جایگاه ها ببینیم، اما مشاهده می شود در اکثر جایگاه ها مخصوصا شورا که یک جایگاه مردمی است حذف می شوند و مسائل قومی و قبیله ای بیشتر دخالت داده می شود.

انتخاب هیئت رئیسه شورا که سال گذشته شکل گرفته و همچنان ادامه دارد و مانند داستان یک تیم والیبال است که فقط جاهای خود را تعویض می کنند، در واقع همان تیم است و اجازه نمی دهند دیگران وارد شوند، بنده اعتقاد دارم نمونه عینی سیاست زدگی یا مدیریت شبه سیاسی که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند همین شورای شهر و مدیریت شهری ماست.

سوال- آیا شهردار یاسوج وابسته به فرد یا جناح خاصی است؟

دهراب پور- تشکیل هیئت رئیسه و انتخاب شهردار از مسیر شورایی خارج شده است و اصلا روندی که طی شد که فلسفه شورا زیر سئوال رفته است!

واقعیت این است که در این دوره وقتی که تصمیم

گرفتم وارد شورا شوم برای خودم انگیزه هایی داشتم و اگر شما بررسی کنید بیش از چهل مورد برنامه کاری داشتم که دستاورد دو دوره حضور من در شورا بوده است و بالاخره یا کارهایی بود که باید تکمیل میکردم و یا کارهایی بود که اجرای آن به عنوان حسرت بر دلم مانده بود و منتظر بودم فرصتی برای من پیش بیاید.

 

لذا از همان موقع که تصمیم گرفتم وارد شورا شوم نسبت به مسئله ترکیب شورا و اینکه شهردار چگونه فردی است برنامه داشتم، زمانی که مجموعه شورا انتخاب شد همیشه اعتقادم این بود که شورا نباید دو صفی شود و در همان دوره دوم که بنده بودم قویا جلوگیری کردم که سیاست زدگی نباید در شورا حاکم شود و نباید باندی شود. چه سیاسی و چه غیر سیاسی و چه قومی و قبیله ای و این را من ثابت کردم.

 

لذا در این دوره ی شورا که بنده به عنوان عضو انتخاب شدم برنامه داشتم که شورا از مسائل باندی و جناحی و سیاسیمحفوظ و مصون بماند و شهردار هم باید کسی باشد که در واقع بازوی قوی شورا برای اجرای برنامه ها و سیاست گذاری های شهری باشد لذا روی مسئله شهردار حساس بودم و طرحی را به آقایان دادم .

 

سوال- آیا اعضای شورای فعلی شهر یاسوج بروی ماندن جاوید بعنوان شهردار اصرار داشتند؟

دهراب پور- در جواب شما باید عرض کنم که جالب است که در ابتدای این قضیه دو نفر از آقایان اعتقاد به ابقای شهردار قبل داشتند و بقیه از جمله بنده با توجه به خواست مردم و زمان تبلیغات که بنا بود شهردار تغییر کند، با قاطعیت نظرمان این بود که تحولاتی در شهرداری صورت بگیرد.

دو نفر از دوستان فعلی شورا از همان ابتدای کار، قویا برنامه ریزی داشتند که شهردار قبل باقی بماند و تثبیت شود و پنج نفر از دوستان به بنده اعلام کردند که با توجه به اینکه شما دارای تجربه هستید و دو دوره در شورا حضور داشتید برای اینکه آینده را به نفع مردم اصلاح کنیم، شما به عنوان هیئت رئیسه باشید و هیئت رئیسه را تشکیل دهید. اما ما آن دو نفر را نخواستیم جدا کنیم و تمام پافشاری آنها این بود که شهردار قبل بماند و این پنج نفر خواست آنها این بود که شهردار باید تغییر کند، چون این خواست مردم بود.

لذا پنج نفر وقتی هیئت رئیسه را تشکیل دادند، بنده در رابطه با شهردار طرحی دادم که این طرح را بعدا در تهران ،مشهد، و شیراز اجرا کردند. طرح بنده این بود که شهردار را نه فرد خاصی از باند خاصی و نه از دسته مردم خاصی باشد و فراخوانی دادیم که هر فردی این توان و صلاحیت را در خود می بیند بیایید و داوطلب مسئولیت شهرداری شود.

در همین رابطه جدولی را طراحی کردیم و صد امتیاز دادیم و بیش از شصت نفر نیروی بومی و غیر بومی از بچه های استان داوطلب شدند و مدارک آنها را جمع آوری کردیم و امتیازات آنها را بررسی کردیم و نهایتا از بین آنها ده یا پنج نفر انتخاب شد. و تصمیم داشتیم از بین این گزینه ها یک نفر به عنوان گزینه نهایی شهردار انتخاب شود.

با همکاری و مشورت استانداری و راه هایی برای اینکه شهردار مورد حمایت همه باشد نیز در این طرح گنجاندیم و مدارک و امتیازات داشت جمع می شد که تیری در تاریکی انداخته شد و دو سه نفر مطرح شد و گفتیم اشکال ندارد و اینها در صف آن لیست قرار بگیرند و اگر امتیاز آوردند در خدمت آنها خواهیم بود.

نهایتا  آن دو دوست قبلی که بر شهردار قبل پافشاری داشتند نه خود آنها بلکه توسط عوامل بیرونی که افراد خاصی هستند و آنها را میشناسیم که همیشه این شهر و منافع آن در دست آنهاست آنها را تغییر دادند.

93 نظرات
 1. سید علی خامنه ای عشق است می گوید

  دهراب جان اگر بیکاری ما یه باغی داریم میتونی تشریف بیارید و کاراشو انجام بدی در ضمن نگهبان طرح پرورش ماهی هم برات رزرو هست با بیمه

 2. همشهری می گوید

  سلام حاجی از شما خیلی بعید هست چنین اظهاراتی را بیان کنید

 3. متانت می گوید

  برادر عزیز اقای ن.ح شما شناخته شده هستید و حتی،نمیتوانید انتقاد پذیر باشید شما که دنبال کار هستید برید و برای پدرخودت کار پیدا کن که الاف نباشه حاج دهراب پور نیاز به هیچ چیز نداره،جز چوپان اگه دوس داشتی به بابات،بگو بیاد تا چوپانش بشه

 4. جلیلی می گوید

  احسنت حاج دهراب پور ضعیف ترین شهردار رو اوردن که حتی نمیتونه دو کلمه حرف بزنه بعد انتظار دارید شهر رو گلستان کنه

 5. علی می گوید

  شعرش خونده چاه کن به چاه میفته خسته نباشید اعضای اقلیت

 6. حسین می گوید

  ,خدا پدر و مادرت رو رحمت کنه حاجی که گل گفتی نفرین بر شورای معامله گر که جز خیانت تا حالا هیچ کاری نکرده شهرداری و این شهر داره لجن کشیده میشه

 7. گلباد می گوید

  مقدم ناتوان ترین شهردار از زمان تاسیس شهرداری بوده و باید استیضاح بشه

 8. زهرا می گوید

  کاش،جاوید نمیرفت مگه قحطی بود که مقدم رو اوردیت

 9. ناشناس می گوید

  شوری ک باکارت شارژ وآب معدنی قبول بشه ازاین بهترهم نمیشه
  یه عده شعارتوخالی دادندوواردشوری شدندو کاری ازاین جماعت ساخته نیست مثل پارک چشمه نباتی ک غیرقانونی واگذارشدبعدازاتمام این دوره صدای بعضی ازگلوله ها ک فقط به مردم میخوره میاد

 10. شهروند می گوید

  خدایی کجای حرفای حاج دهراب پور ناحق بوده مقدم چی داره این اقا نتونست یه مجموعه هفت نفری رو اداره کنه بعد می خوایین برای شهرداری شق القمر کنه تا دیر نشده استیضاحش،کنید

 11. غفور می گوید

  خدا این شورای معامله گر رو لعنت کنه که جز خیانت به این شهر هیچ چیز بلد نیستند

 12. دنا می گوید

  ….. پیر بتاریخ پیوست

 13. سمیرا می گوید

  گل گفتی حاجی..بخدا ی عده معامله گر جمع شدن دور هم.مقذم ک هیچ..الت دست هدایت اکبری..هیچی بلد نیست.بلد نیست حتی حرف بزنه.سواد نداره.تازه ارتباط با بهاییت داره.قبلا بخاطر ارتباط با بهایی ها رد صلاحیت شد

 14. سلام یاسوج می گوید

  هیچ کدوم از اعضا معامله گر نیستند اگه مدرک دارید حرف بزنید در ضمن طرح انتخاب شهردار را که حاج دهراب پور فرمایش میکنند که نظر داده طرح یکی دیگه از اعضا بود که طراح جدولش هم بودم و حاجی احترامش بجا هست فقط خودش اسم از خدا میاره اما تهمت به همه میزنه

 15. ابر و باد و مه و خورشید می گوید

  سلام برمرد خستگی ناپذیر اقای دهراب پور
  واقعا شهر به لجن کشیده شده و هرج و مرج شهری
  سریعا استیضاحش کنید
  واقعا هیچ چیز از الفبای مدیریت نمیدونه
  حتی توی جلسات نمیتونه دو کلام حرف بزنه
  شورای شهر تا دیر نشده استیضاحش کنید برید اصفهان یه شهردار بیارید تا از این وضعیت خارج بشیم

 16. سازه می گوید

  اون کامنت اولی که به اقای دهراب پور توهین کرده
  برادر شهردار هستش

 17. بازاری می گوید

  جناب دهراب پور، حنای شما برای هیچ کس حتی هم طایفه ات دیگر رنگ نداره، شما اینقدر قسم دروغ خورده ای که خدا می دونه، شما همان شخصی بوده که اون چهارشنبه کذایی در تهران در دفتر آقای…… جهت شهردارشدن آقای ….. قسم خوردی و دوروز بعدش در همین یاسوج و در دفتر نماینده….. جهت شهردار شدن آقای س…. قسم خوردی. و مطمئنم اگه ریاست شورا را بهت میدادن الان می گفتی بهتر از این شورا وجود نداره تو فقط و فقط دنبال ریاست شورا بودی و هیچ چیز دیگه ای برات مهم نبوده و نیست و اگه الان خودتو به عنوان رئیس انتخاب کنن از همشون دفاع می کنی. جناب دهراب پور، آقای هدایت اکبری مردی به تمام معنا است و اگه هم کاری بخواد انجام بده دورو بازی در نمیاره و مرد و مردونه انجامش میده و مثل شما دنبال دغل کاری نیست. شمایی که راضی نشدی که از بچه های ایلت(تیرتاجی) شهردار را انتخاب کنند همین حقته و الان هم بایستی بگم بنازم به اکبری که اینجوری تورا به انزوا کشیده، همین مهندس اکبری حداقل سه تا از گزینه های ایل نگین تاجی(تیرتاجی) را برای شهردار شدن تأئید کردن ولی تو با وقاحت کامل و پشت پازدن به همه چیز قبول نکردی. لازم نیست در مورد تعداد آرائ حرف بزنی این تعداد آرائ فقط و فقط نتیجه اون قسم های دروغی بود که برای ایلت خوردی و مردم ساده بازهم گول قسم هایت را خوردن و بهت رای دادن و گرنه شما زیر هزارتای رای بیشتر نداشتی ولی اکبری مردانه کار می کنه و اگه هم جلوی تو ایستاده به خاطر زیاده خواهی های خودته و بس

 18. سعید صفدری می گوید

  درود بر حاج دهراب پور که همیشه حقایق را بیان میکند و هیچگاه دنبال منافع شخصی خود نبوده اند ..شورای شهر وشهردار در چند سال اخیر عملکرد بسیار ضعیفی داشته اند..نمره قبولی از طرف مردم نگرفته اند …

 19. ثابتی می گوید

  خدا لعنت کنه کسی رو که اسم شریف حاج دهراب پور رو به بدی ببره کجاش ناحق گفته کجای کشور دیدید که پست های مدیریتی رو بدن به نیروهای قراردادی این یک تخلف محرز و مسلم از شهردار یاسوجه بقیه معاملات رو که همه میدونن و به زودی مشخص میشه

 20. نصیر می گوید

  مگه تمام معاونتها رو ندادن به بستگان شورا و ایا این هم دروغه چرا دارید از حقیقت فرار میکنید

 21. علی می گوید

  زنده باد حاج دهراب پور بزرگ و محبوب

 22. سید علی خامنه ای عشق است می گوید

  مهره ی سوخته که داری حقوق مفت میخوری اگه ادعات میشه که نون حلال خوری چطور داری حقوق شورا میگری و دنبال چاله کندن برا این و آنی و تا حالا تو یه جلسه شورا نبودی و دنبال کارای شخصی خودتی.
  برو فکر نان باش که خربزه آب است.
  و بقول معروف آب ……..در ضمن تو کجا سیاست کجا تو مهره سوخته ای بیش نیستی.تیپ و ریختت به سیاست نمیخوره در ضمن شنیدم فکر نامزد انتخابات هم تو سرته اینجا دیگه عرصه شرف آباد نیست چون زیر………………
  سیاست رجل سیاسی میخواهد که تو نیستی تاریخ نشان داده هیچ کسی با تخریب رقیب یا دیگران هرگز به موفقیت دست نیافته.
  با عرض پوزش از اعضای محترم گروه

 23. سید علی خامنه ای عشق است می گوید

  مخاطب که به اسم سازه کامنت گذاشتی میتونی با دهراب از آب اضافه توهم استفاده کنی

 24. ج ح لبیک می گوید

  درود بر حاج دهرابپور؛این مرد اهل معامله و دوز و کلک نیست؛مردی است بعداز گذشت ۶۰سال و کسی که مالک بوده و همیشا قدرت دستش بوده؛و دو دوره قبل حضور در شورا؛برید دارایش را نگاه کنید:از دار دنیا یک خونه کلنگی و یک ماشین پژو پارس مدل پایین؛چون مردم و مشکلات مردم و دغدغه مردم را برخود ترجیح میداند؛ضعیف تربن شورا و شهردار این باند۴نفره و شهردار حال حاضر هست؛که حتی نمیتونه تو یه جمع بیست نفره ده کلام سخنرانی کنه:چه برسه بخواد شهر و اباد کنه؛درود بر حاج دهرابپور

 25. فرهاد می گوید

  اگه راست میگه یه جلسه با دکتر نگین تاجی بذاره و رودرو هر چی داره رو جواب بده اگه تو چند تا سوال نموند من اسمم رو عوض میکنم به خدا هرمقدم چه زودتر خودش استعفا بده به نفعشه

 26. کارمندشهرداری می گوید

  هیچ وقت درکارهایت صداقت نداشتی و چشم دیدن موفقیت بچه های استان را نداشتی و الی جاوید چه ایرادی داشت مگر نگین تاجی محصول انتخاب خودت نبود چرا یه بار از اشکالات ایشان نگفتی این خواست خداست که بمانی و مردم با ماهیت پوشالیت آشنا شوند

 27. ehsan می گوید

  مقدم …………

 28. قادر می گوید

  بی مدیریتی در شهرداری بیداد میکنه هر چه زودتر شهردار رو بردارن به نفع همه هست و شهر اسیب نمیبینه

 29. منصف می گوید

  اوه کامت گذار اولی که درخواست کار برای حاج دهراب پور کرده هیچ کسی نیست الی ا……همونی که عشقش آقای خامنه ایست اما به وفادارترین یار آقا توهین میکنه

 30. دانایی می گوید

  با وجودی که با آقای دهراب پور اختلاف سلیقه دارم اما خداوکیلی همه حرفاش حقیقتن

 31. شب نشیت می گوید

  شب است و قلندر بیدار
  خدا رو شاکرم که حاج دهراب پور سکوت را شکست و ناتوانی مدیریت شهری رو به صراحت اعلام کرد شهردار بسیار ضعیف هستند و هیچ اراده ای از خودش ندارند ادم اینطوری به درد خونه داری هم نمیخوره تا چه برسه به اداره یک شهر

 32. استانداری می گوید

  بیش از چندین مکاتبه از طرف استانداری به شهردار ابلاغ شده است و باید هرچه سریعتر نسبت به برکناری نیروهای قراردادی و قانون کاری،در مشاغل حساس شهرداری،اقدام کند چرا و به چه دلیل اقای مقدم از قانون تمکین می کند و دلیل این کار و مقاومت ایشان چیست ؟ ایا این خیانت به همه شهر و شهروندان و خود شهرداری نیست !!!

 33. اکبری می گوید

  اقای ه…. و ا….داماد اقای ….ا اقای آ….رو حریدن و اقای ا….. هم تازه به دوران رسیده تبانی و زدبند و معامله گر هستن و املاک شهر و شهرادری دارن صاحب میشن
  بدون مناقصه و معامله گری بنگاه باز کردن خدا ازتون نگذرن
  امیدوارم که خدا لعنتون کنه …

 34. 74 می گوید

  برخی از مطبوعات می نویسند (مهندس اشنا) در حالیکه ایشان اضلا مهندس نیست و این جرم است که لقب بیخود به کسی بدهیم

 35. بویراحمد می گوید

  سلام ، بزارید شهردار کارش کند و هر کسی هم دلسوز مردم هست سعی کند همکاری لازم انجام بده دیگ شهردار انتخاب شده چقد زشت و زننده بود کامنت بعضی دوستان ک هنوز فکر می کنند باید همیشه جلو دار باشند ، الان دوران جوانگرایی ست هر چند حاج دهراب پور بسیار آدم قابلی ست ازش انتظار داریم ک برای توسعه شهر قدم بردارد و اصل خدمت گزاری را بجا آورد . حاج دهراب پور باید برای مجلس می آمد نه شورای شهر ، امیدوارم ک این دور ایشان را در مجلس ببینیم ، درود بر یاران احمدی نژاد

 36. یاسوج می گوید

  شهردار جوان و بدون حاشیه ، مردم دار ، اسوه شجاعت و خدمتگزاری ، دیگر تمام کنید بزارید شهر آباد شود هر کسی ک در این شهر سکونت دارد باید با دستگاه ها ، سازمانها و نهاد های خدمتگزار مردم همکار کند ، شهر زیبا ب صفای مردمانش مشهور است امیدوارم مردم همکاری لازم جهت توسعه شهر داشته باشند ،

 37. اصلاح طلب می گوید

  ‌‌‌‎اصلا مهم نیست که شما قانع بشی یا نه،
  گالیله هم وقتی میگفت زمین گرده یه تعداد خوشمزه بودن که هیچ رقمه قانع نمیشدن.
  اما برای گالیله تنها چیز مهم همون حقیقت بود،
  دیگه حالا کسی قانع نشه مشکل خودشه.
  به نظرم پاکی و زلالی و کارامدی دکتر مقدم از گرد بودن زمین هم عیان تره.

  جناب دهراب پور
  حالا شما روضه بخون! مهم نیست

 38. چویل دنا می گوید

  م….کجاش پاک دسته که دارید میگید به زودی گند همه،چیز رو میشه،حیف خاج دهراب پور و حیف اکبری که از مقدم حمایت می کنه

 39. شورای ذلیل می گوید

  شوزا یکی رو میخواد که سواری بده و اونو هم پیدا کرد فقط باید نعل آهنی بذارن که یهو سوارو زمین نزنه

 40. شهرزیبا می گوید

  زنده و جاوید باد حاج دهراب پور شجاع و دست پاک حاجی منتظریم که به زودی تخلفات شورا و شهرداری رو بشه تا چهره خیانتکاران به مردم برای همگان روشن شود و بدانند که هر کسیی شایستگی صندلی شهردار و شورا را ندارد

 41. دنا می گوید

  میگم ن…..اسم خانمه یا اقا ؟؟؟؟

 42. ناشناس می گوید

  درود بر حاج محمدرحیم دهراب پور پاکدست، سالم و مردمی

 43. تیرتاحی می گوید

  آقایی که به اسم بازاری کامت گذاشتی
  خدا بیامرزد پدر شما را ، چون باتوجه به اون حرفای مفت و بی ارزشی که سرایده ای مشخصه که واقعا کوچه بازاری هستی
  اون ادبیات سخیفتان نشان از عقده و دل پر دارد
  خواهشا به اسم ایل عقده گشایی نکنید
  حاج دهراب پور محبوب و تاج سر ایل بزرگ تیرتاجی هستند
  تازه در این دور و هم دور گذشته متأسفانه بخاطر غفلت و نفوذ عده ای آدم عقده ای مثل شما ایل آن طور که.شاید و باید میبود آقای حاج دهراب پور رو حمایت نکردند و آرا این دوره ایشان مربوط به همه ی طوایف و دلسوزان مردم و شهر بودند .
  حال ما نمیدونم که حاج دهرابپور چه قسم دروغی خورده اگه روشنگری بفرمائید ممنون میشیم
  اینکه حاج دهرابپور بچه تیر تاجی ها رو حمایت نکرده کاملا کذب و بی اساس میباشد و بهترین گواه آن همراهی دکتر نگین تاجی باایشان تا این لحظه میباشد
  خیلی جالبه که بیشترین شعار آقای آشنا در راستای جدایی از دهراب پور بقول خودش بخاطر حمایت دهراب پور از تیر تاجی ها بوده
  خواهشا از خودتون دروغ نبافید و یه انسان دروغگو ، کذاب و معامله گر را با یک انسان شریف ، بزرگ ، مؤمن و پاکدست مقایسه نفرمایید
  از مطالبتان کاملا هویداست که یار یاور اکبری و جاوید هستید
  برادر جان رفتن جاوید خواست بیش از 80درصد مردم شهر بوده و متأسفانه آقای ا….. زرنگی کردند و باخرید دو عضو شورا و انتخاب مقدم مهر تأییدی بر عملکرد ضعیف جاوید زدند یعنی ضعف و.عملکرد مقدم طوری بوده که مردم بر خلاف میلشان یاد جاوید میکنند و این حربه ای بوده که جاوید بخوبی توانست پیاده بکنه و الا اگه اجازه میدادند که یه شهردار توانمند سکان دار مدیریت شهری شود آنگاه مشخص میشد که جاوید هیچ کاری نکرده و از مقدم.هم ضعیف تر بوده
  جناب حاج دهرابپور با هیچ کس عقد اخوت نبسته و شفافترین فعال سیاسی میباشند
  اگه برای تایید صحبتات مدرک بیارین که آقای دهراب پور در تهران با کسی جهت انتخاب شهردار نشسته ، گردن از مو باریکتر
  اکبری هیچ جا جلوی دهرابپور نه وایساده و نمیتونه وایسه.
  شجاعت و جسارت دهرابپور برا دوست و دشمن معلومه
  اگه دین نداری لااقل آزاده و مرد باش

 44. ناشناس می گوید

  واقعا یاسوج هم شهردار داره؟!

 45. علی می گوید

  درود بر دهراب پور با غیرت.

 46. بویری می گوید

  حاجی مردم گرسنه ولختن ….اشکال نداره بزار شهرشون هم شهردار نداشته باشند البته به قول شما

 47. رشیدی می گوید

  گل گفتی حاجی خوب و دوست داشتنی محبوب دلها
  خشکه دس چپ و راسشه بلد بی نیخواس الفبای شهری خخخخخ

 48. اصلاحاتی می گوید

  آقای اصلاح طلب
  حاج دهرابپور هیچ جایی نگفتن مقدم پاک و زلال نیست
  ایشون گفتن مقدم ضعیفه و هیچ شکی در این حرف نیست
  یک سال گذشته و مقدم خودش هم نمیدونه چکار کرده
  واقعا داره خیانت میشه
  و اون تطبیق گالیله هم هیچ ربطی نداره ، شماها سرتون زیر منافعتون هست و.نمیخواین جایی رو ببینین

 49. موسوی می گوید

  بی انصافیست حاج دهرابپور رئیس شورا نباشد هم تجربه هم تعهد هم سابقه هم شجاعت

 50. موسوی می گوید

  این فردی که به عنوان سید علی خامنه ای عشق است پیام میده مثل اینکه از حاج دهرابپور ضربه بدی خورده
  خدا به دادش برسه

 51. دولت اباد می گوید

  جناب اقای بازاری گل فرمودین.هیچ کس مثل ما دهراب پور رو نمیشناسه.لطفا اینقدر براش دست نزنید.حسادت،دورویی،خودت برتر بینی از صفات بارز دهراب پور هستش.شما میخواستی دورشون بزنی،غافل از اینکه اکبری تبار،اکبری و اشنا بسیار دست فرمونشون خوبه.شمایی که عضو هیت مدیره چندین شرکت و تعاونی هستید و بسیار خسیس اگه راست میگی استفعا بده که مطمعنم دلتون نمیاد از این حقوق مفت دل بکنید.در ضمن خدا را شاهد میگیرم که شما بیشتر از چهار هزار رای نیاوردین.بنشین و حق الناس را حساب کن

 52. موسوی می گوید

  حیف دهراب پور که خودش رو خراب کرد و با بعضی افراد الکی هم شورا شد

 53. کریم می گوید

  یه مرد پاک و با غیرت تو شورا هست و اون حاج دهراب پوره بنازمت حاجی،جان شهردار ضعیف باید بره و نباید گذاشت،بیش از این شهر اسیب ببینه

 54. ناشناس می گوید

  شهر یاسوج نیاز به شهردار دیگری داره

 55. رزمنده می گوید

  مگه یاسوج شهردار داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ . تا اونجا که من میدوم هروقت من مراجعه میکنم نبوده یعنی نداشته ولی آقای اکبری بنده خدا همیشه بوده

 56. کر بیراحمد می گوید

  یه مرد خوب و باغیرت هست اونم حاج دهراب پور بقیه که به،همه چیز پشت کردن

 57. تیره تاجی می گوید

  سلام.بنده حاضرم شاهد بیارم که اقای دهرابپور با چاپلوسی رفتن خدمت وکیلی که اقای حریم کیش را ک وابسته ب تیرتاجیاس شهردار میکنم .خدا خواست دهرابپور تا ابد از صحنه روزگار مردود بشه.از این ب بعد بهش بگین ددو مردودی

 58. کارمند شهرداری می گوید

  خدا وکیل ای این دوره شهرداری مقدم هال میکنیم ازبیکاری ما کارمندان شهرداری.بابا ی حقوقی میگیریم چ کار داریم کار بشه یا نشه. بهترین شهردار تاریخ یاسوج .مقدم.مقدم.حمایتت میکنیم

 59. باقزی می گوید

  والا نمیدونیم اقای مقدم مدیر کجا بوده.یاسوج مرکز استانه.چرا باید شهردارش ایقد ضعیف باشه.مقدم مدیر کجا بوده ک شورا این خیانت در حق مردم کرد.ایقد ضعیف بوده ک حتی پیشوا ک اقای اکبری بار دامادشه و حامی اقای مقدم هستن چند روز پیش از عملکرد ضعیف مقدم انتقاد کردن.ایشان نه مدیر حوزه شهری بوده و نه تخصص این صندلی رو داره.ب والله رر قیامت پاسخگوی مردم خواهید بود.تا حالا چیکار کرده.هر روز مقدم تبریک گفت.تسلیت گفت.اقای مقدم شما شهرداری.باید خیابون بسازی.اسفالت کنی.پارک بسازی.جدول بسازی.و..چیوار داری ک تبریک و تسلیت میگی.ب والله خودتم میدونی ک ناتوانی.تحصیلاتت ک نامرتبط و دانشکاه ازادی هستی.حتی بلد نیستی سخنرانی کنی و حرف بزنی.چ برسه به مدیریت.هدایت اکبری در قیامت جوابگو باش.تا کی.زودتر شهردار بردارین تا

 60. صادق می گوید

  حالو ول کن بره اخرش یه کاری وت ایکنن که مثل شهردار صدرا سی و شش سال بری پشت،میلیل زندان

 61. تیر تاجی اصلاتی می گوید

  اونی که به اسم تیرتاجی کامنت گذاشته و اظهار نموده که حاج دهراب پور رفته پیش آقای وکیلی اولا تیر تاجی نیست دوما کاملا در توهمه
  این حرف رو آقای آشنا در آورد و طراحیش از طرف اکبری بوده
  ضمن اینکه آقای حریم کیش صد شرف داره به مقدم و ای کاش ایشون شهردار میشدن

 62. یاور می گوید

  عزیزی که با عنوان تیرتاجی کامنت گذاشتی، بهتره سرتو از زیر برف بیرون بیاری و واقعیت ها را ببینی، دهرابپور فقط و فقط خودش مهمه وگرنه بقیه را هیچ بهایی براشون نمیده، نمونه اش توی منطقه خودشون برین از برادرانش بپرسین. جناب تیرتاجی برادر جان برو از پسرعموش که نمایندگی داره بپرس تا همه چیز را برات بگه

 63. شهرسازی شهرداری یاسوج می گوید

  خدا کنه مهندس …. باشه فعلا ک ی پولی از ماده ۱۰۰دربیاره بده ما و همکارانم در شهرداری بعدش خدا کریمه….من نمیدونم این …. زبان بسته چیکار کرده ک مخالف داره.بابا ولش کنین همین عالییییییه برا کارمندا

 64. شهید داده می گوید

  حرف حق رو حاج دهرابپور زده خدا حفظش کنه

 65. اهل دولت آباد می گوید

  قابل توجه اون اقایی که به اسم دولت آباد نظر داده
  حال که دین نداری و بخاطر نرسیدن به خواسته ات که هیچ وقت شایستگی آن را نداشتی و اون لقمه واقعا برا دهنت بزرگ بود لااقل خودت را بیشتر از این رسوا نکن
  این اوصافی که به حاج دهراب پور چسپاندی ذاتا در خودته
  دشمنان و مخالفان حاج دهراب پور با وجود همه ی اختلافات هیچ وقت حاضر به توهین نشدن و همیشی ایشان را مصداق و مثابه میدانستن
  توحسودی که به عنوان یه برادر نمیتونی سایه عزت و سعادت و بزرگی برادر خودت روببینی
  حاج دهراب پور بیش از دوهکتار از املاک پدریش رو به ارگانهای حمایتی و خدماتی مثل بهزیستی و سپاه و محرومین بخشیده اون وقت شماخسیس خطابش میکنی
  خوب ابله ، این ادبیات رو برای کسی بکار ببر که کسی او رو نمیشناسد
  آخر هم اینکه لزومی نداردحاج دهراب پور از شورا خارج بشه ، خارج بشه که آقایان هر کاری دلشون خواست بکنند
  فقط اسمش رو سردر شورا باشه کافیه
  همین الان در شورا عزت و آبروی خودش را دارد و بیش از دیگران مشکلات مردم رو حل میکنه
  مثل مرگ ازش میترسن
  راستی یادم رفت که بگم شماها همون کسایی بودین که شب روز به دکتر نگینتاجی فشار میاوردین که با حاج دهرابپور نباشه غافل از اینکه دکتر نگین تاجی از همه مردتر و بیش از هر کسی از شایستگیهای آقای دهرابپور باخبره و مندن در کنار دهراب پور را بر همه چی حتی ریاست شورا ترجیح داد
  درود بر شرف دهراب پور ، نگین تاجی و دکتر خوبانی

 66. حخخخخخخ می گوید

  قابل توجه اون اقایی که به اسم دولت آباد نظر داده
  حال که دین نداری و بخاطر نرسیدن به خواسته ات که هیچ وقت شایستگی آن را نداشتی و اون لقمه واقعا برا دهنت بزرگ بود لااقل خودت را بیشتر از این رسوا نکن
  این اوصافی که به حاج دهراب پور چسپاندی ذاتا در خودته
  دشمنان و مخالفان حاج دهراب پور با وجود همه ی اختلافات هیچ وقت حاضر به توهین نشدن و همیشی ایشان را مصداق و مثابه میدانستن
  توحسودی که به عنوان یه برادر نمیتونی سایه عزت و سعادت و بزرگی برادر خودت روببینی
  حاج دهراب پور بیش از دوهکتار از املاک پدریش رو به ارگانهای حمایتی و خدماتی مثل بهزیستی و سپاه و محرومین بخشیده اون وقت شماخسیس خطابش میکنی
  خوب ابله ، این ادبیات رو برای کسی بکار ببر که کسی او رو نمیشناسد
  آخر هم اینکه لزومی نداردحاج دهراب پور از شورا خارج بشه ، خارج بشه که آقایان هر کاری دلشون خواست بکنند
  فقط اسمش رو سردر شورا باشه کافیه
  همین الان در شورا عزت و آبروی خودش را دارد و بیش از دیگران مشکلات مردم رو حل میکنه
  مثل مرگ ازش میترسن
  راستی یادم رفت که بگم شماها همون کسایی بودین که شب روز به دکتر نگینتاجی فشار میاوردین که با حاج دهرابپور نباشه غافل از اینکه دکتر نگین تاجی از همه مردتر و بیش از هر کسی از شایستگیهای آقای دهرابپور باخبره و مندن در کنار دهراب پور را بر همه چی حتی ریاست شورا ترجیح داد
  درود بر شرف دهراب پور ، نگین تاجی و دکتر خوبانی

 67. مهندس می گوید

  درود بر شرف دهرابپور بی باک و شجاع.

 68. درسا می گوید

  یاور جان ، اگه جرات داری برو پیش حاج افضل دهراب پور و در خصوص حاج دهرابپور مبهم صحبت کن
  جان خودت سالم از پیشش نمیری و حتی امکان داره کشته هم بشی

 69. بهشتی می گوید

  جناب اقای یاور می خوای بگیم فردا برادرش مثل حاج دهراب پور بره و صدا و سیما و بگه حرف حق رو حاج دهراب پور زده چرا ناحق حرف میزنی و چرت و پرت می گی
  حاکم شهری که مرغابی بود بر سر ان شهر رسوایی بود مثل شرایط فعلی ……

 70. لهراس می گوید

  مخاطب سید علی عشق است،شاعر میگه مبادا گدا معتبر شود.از لحن پیام دادنت مشخصه تو چ …… بزرگ شدی.ادمی زیر دست اون ……ادبیاتش میشه همین!!!نمیخواد حرف سیاسی بزنی بیسواد بی ………درود بر حاج دهرابپور…

 71. شهروند می گوید

  با عرض سلام خدمت سردبیر محترم.اقای دهراب پور واقعا برات متاسفم …………………………………………………………..

 72. ؟؟؟؟؟ می گوید

  چرا تاسف ؟؟؟؟
  مگه جز چند حرف حق و واقعیت چیزی گفته!!!!!!

 73. ناشناس می گوید

  درود بر شرفت حاجی جان حاج محمدرحیم عزیز

 74. رسول می گوید

  فقط یه مرد تو شورای شهر هست اوتم حاج دهراب پور بزرگ و مردم دار لعنت به معامله گران

 75. بویراحمد سفلی می گوید

  سلام خدمت حاج دهرابپور عزیز و همه عزیزانی که کامنت گذاشتند …
  بگدارید هوای تازه را تنفس کنیم ، دکتر مقدم از افراد توانمند و شاخص ایل بزرگ تامرادی و از بستگان سببی و نسبی ایل بزرگ سادات محمودی می باشد که الطاف و کرامات این دو ایل بزرگ در همه دوران سیاسی و انتخابات ادوار مختلف صداقت و سلامت خویش را در انتخاب افرادی از ایل بزرگ تیرتاجی از جمله همین آقای دهرابپور ، حاج رضا اکبری ، محمود باقری ، آقایان امیری و از جمله حاج زارعی و دکتر فرشاد نگین تاجی در طبق اخلاص گذاشتند و نمی دانم این دو ایل بزرگ چگونه هیزمی به برخی کامنت گذاران داده اند و یا به حاج دهرابپور که اینگونه بر نماینده شوراها و شهردارشان می تازید … تاریخ را به گدشته ورق بزنید و آینده را هم فراموش نکنید که شاید دست نیاز به سوی ایل بزرگ تامرادی و سادات محمودی دراز خواهید کرد… پس حرف آخرتان را اول نزنید و پلهای پیشرفت را برای عبور بر روی خویش ویران نکنید… برخی دنبال اهداف دیگری هستند و شماها هم آتش بیار معرکه شده اید

 76. سرباز رهبر می گوید

  شهردار هر چه زودتر نیروهای قرادادی را بردارد چون خلاف هست ودرآینده برایش پرونده میشه آقای مهندس کاظمی را گذاشتن مدیر کل امور شهری استانداری انشالله موضوع راپیگیری مینماید

 77. ناشناس می گوید

  واقعیت تلخیست یاسوج شهردار نداره

 78. ،? می گوید

  برادر عزیز بویراحمد سفلی
  انتقاد از شهردار یا اعضا شورا چه ارتباطی به این مسایل دارد
  چرا همه چی رو قاطی میکنید
  این که دلیل نمیشه چون عزیزان متعلق به بویراحمد سفلی حامی و دوستداران حاج دهراب پور و حاج زارع هستند یا به نگین تاجی رای دادن حق ندارند از کسی انتقاد کنند
  ضمن اینکه آقای مقدم نماینده و گزینه خوبی برای مردم عزیز بویراحمد سفلی در شهرداری نبود
  شما نیز حق ندارید به نمایندگی از یک ایل بزرگ و شایسته حرف بزنید چه بسا خیلی از بزرگان و تحصیل کنندگان خود بویراحمد سفلی از ابتدا با مقدم موافق نبوده و اکنون از عملکرد ایشان راضی نیستند
  همین چند وقت پیش بود که استاندار محترم دو سه مرتبه اذعان داشتند که شهردار هیچ برنامه ای ندارد و از عملکرد شهردار و اعضا شورا نیز گلایه داشتند

 79. ناشناس می گوید

  بهترین شهردار برای یاسوج یک شهردار غیر بومیست

 80. ناشناس می گوید

  مرد با شرف و با اصالت حاج محمدرحیم دهراب پور

 81. شهریار می گوید

  خاک بر سر شورا با این انتخاب،و آوردن ضعیف ترین شخص در شهرداری
  این لقمه اندازه دهن …..نیست خودش نباید بپذیره و بره

 82. دولت اباد می گوید

  قابل توجه اهل دولت اباد،از بی ادبیت کاملا مشخصه که ع.. ب..د…. پور هستی.کامنتهایی که هم در وصف پاکی و صداقت این اقا میگذارید کاملا مبالغه است.ا…. تویی و ب… به اصطلاح بزرگت که بویی از ب…. نبرده و مصداق بارزی از تفرقه افکنی هستید.شمایی که حاضر نیستید پیشرفت یکی از افراد ایل را ببینید.فرشاد هم ارزونی خودت و ب…. بزرگ و ا… که فکر میکنه بزرگه.اتفاقا حسادت و خساست از صفات بارزشه.فکر نکنم یعنی عمرا اگر تو کار خیر دست داشته باشه،چون شما به از روزی که از تل زالی اومدین دولت اباد،فقط ن… و بد…. اوردین و از اون روز شدین یه غده سرطانی بدخیم در دل دولت اباد.در ضمن مجلس جایگاه افرادی مثل …. تو نیست که کار هر کس نیست خرمن کوفتن

 83. نیکنامنیکنام می گوید

  سی انتقاد خوبی فقط

 84. شهروند می گوید

  أخرش،یه مرد پیدا شد که حرف مردم رو بزنه خواسته تمام مردم این شهر استیضاح شهردار فعلی و آوردن یک شهردار مقتدره

 85. زهرایی می گوید

  خدا میداند حاج دهراب پور جز حقیقت،چیزی نگفته مقدم برای یه مسيول دبیرخانه یا بایگانی هم نخوبه و خودش باید بذاره بره تا بیشتر از این با أبروش بازی نشده است

 86. قاسمی می گوید

  ضعیف ترین شهردار و شورا همین افراد هستند حیف اون رای که مردم بهتون دادند

 87. م ش می گوید

  آقای دهرابپور مقدم هرچه بد باشه فرهنگ وشخصیت یاد تو ودوستان حنابعالی در شهرداری داد ومیدهد بدش در بدترین شرایط کشور مقدم شهردار یاسوج شد واز این مهمتر خدا وکیلی قایل مقایسه هستش با نگین تاجی که شهردار منتخب شمابود که در دورانش دوسالش کوچکترین کار انجام نداد کجا خواب بودی که یک بار انتقاد نمیکردی بدش خودت با مهندس اکبری مقایسه نکن جنابعالی به دو رویی وحسادت در میان هم جناح ها ودوستانت ید درازی داریولی مهندس اکبری مرد به خدا مرد مثل جنابعالی صدرنگ وموقیعت طلب نیسته دوستان جنابعالی ورفیقات زیر خاکند ول کن به فکر آخرتت باش چقدر چنگ ودندان میزنی برای پست ومقام به فکر قیامتت باش شاید من زودتر از جنابعالی بمیرم ولی سن تو ایجاب میکنه که خانه نشین باش کم دروغ ودرویی وظلم کن

 88. شیر می گوید

  درود بر دهرابپور الحق و انصاف دهرابپور همیشه حق رو گفته . من کارمند شهرداری هستم ضعیف تر از مقدم ندیدم

 89. اریوبرزن می گوید

  فقط باید بگم برای اعضاء شورابخصوص اعضاء اکثریت متاسفم اخه آدم نبود تا این آقای مقدم را گذاشتین شهردار بخدا قبلا هم بهتون پیام دادم نقاط ضعف ایشان را بهتون گفتم اما توجه نکردید شما رای مردم را گرفتید حالا که اومدید کار باندی میکنید چرا آبروی خودتان و شهر را بردید این شهردار بلد نیست یک نامه اداری بنویسد بلد نیست مشکلات را بگوید بلد نیست مکاتبه کند بخدا برای یه دفتر دار که ۵نفر کارمند دارد هم خوب نیست کارتون اشتباه است اینکه اومدید چهارنفر تبانی کردید حداقل آدم خوب بیاورید برای شهردار و معاونتهای آن ظلم به مردم و شهر نکنید تاریخ شما را لعنت میکند تاریخ برشما اوف میگوید شما اگر قصد انتقام از امثال دهرابپور دارید به مردم خیانت نکنید بخدا خیانت بزرگتر از این نیست که این شهردار را انتخاب کردید آدمهای جوان پر کار توانمند هم کیش وهم مرام خودتان زیادند یکی بیاورید جایگزین کنید چون تمام نمود کار شورا از شهردار خوب است .گرچه آقای دهربپور را ازش خواستم که به جاوید رای دهید قبول نکرد و عملا اشتباه محض کردندوفریب خوردند اما باید بدانید تاریخ شهرداری بهتر از جاوید در یاسوج سراغ ندارد اما آقایان رانت خوار وتبانی کار چهار نفره دیگر خیانت به مردم بس است شهردار ضعیف انتخاب کردن بزرگترین خیانت به موکلین خود و مردم است تصمیم بگیرید شهردار ناتوان بی روحیه بی برنامه بی سواد ترسو لرزان ریاکار ظاهرنما را هرچه زودتر عوض کنید شهر را گند زده است کار عمرانی نیست تمام مردم از وجود او نگرانند . خجالت دارد پایتخت طبیعت ایران این شهردارش باشد . اما جناب دهرابپور حرفاش درست است اما خود کرده را تدبیر نیست این اشتباه از شما شروع شد گرچه شاید نیت شما خیر بود اما اشتباه کردی اصل شهردار جاویدبود

 90. شهرداری می گوید

  شیر مادرت حلالت باشه حاج دهراب پور
  …..یاسوج بسیار ناتوانه و کاش قبل از ….. شدن یه کلاس آیین نگارش میرفت یا یه سری به پزشک مغز و اعصاب میزد میگن الزایمر داره

 91. سردار می گوید

  هدیه زشت شهردار یاسوج به دانش آموزان: شستشوی مدارس برای اولین بار/ اقدام بسیار ناشایستی که در این بحران بی آبی نصیب دانش آموزان شد جناب مقدم تمام دانش آموزان این حرکت را اقدامی بسیار زننده می دانند و خواهان عذر خواهی رسمی از مردم هستند شورا باید در خصوص این بی مدیریتی و بی تدبیری شهردار یاسوج به جهت هدر رفت منابع اب پاسخگو باشد

 92. قلندر کلو می گوید

  ایسو بگیت قلندر کلو دروغ ایگو قران مقدم سی معلم پیش دبستانی هم نخوبه خل من سر شورای شهر حیف او همه رای که مردم وه ایشا دان حاج دهراب پور چلشه بکر کنش وه در آبرومونه ای ایم برده

 93. ناشناس می گوید

  به خدا،اگه من جای،مردم یاسوج بودم درب شورای شهر و شهرداری یاسوج را مثل بجنورد جوش میدادم به مردم بجنورد میگن،غیرت دار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.