کد خبر: 89946 |
تاریخ انتشار : 23 آبان 98 - 00:11 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

فصلی نو ، شهردار سابق یاسوج گفت : با پیوستن دوستان جدید و استفاده از تجربیات دو دوره پیش حضور قوی در انتخابات اخیر خواهد داشت . به گزارش فصلی نو ، محمد بهرامی امشب با حضور در غرفه فصلی نو واقع در نمایشگاه کتاب بیان کرد: با توجه به سابقه دو دوره حضور در […]

فصلی نو ، شهردار سابق یاسوج گفت : با پیوستن دوستان جدید و استفاده از تجربیات دو دوره پیش حضور قوی در انتخابات اخیر خواهد داشت .

به گزارش فصلی نو ، محمد بهرامی امشب با حضور در غرفه فصلی نو واقع در نمایشگاه کتاب بیان کرد: با توجه به سابقه دو دوره حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شرایط ایجاد شده در واقع اکنون مقدمات خوبی برای حضور من در انتخابات پیش رو فراهم شده است .

بهرامی ادامه داد: با توجه به اصرار دوستان و شرایط اجتماعی محیا شده و با توجه به همفکری دوستان این دوره نیز حضور پیدا خواهم کرد و قطعا در هر مسیری که انسانها گام بر می دارند خود به خود تجربه هایی هم کسب می کنند .

وی با تایید بر اشکالات دوره های گذشته عنوان کرد : قطعا در هر دوره اشکالاتی وجود داشته است و با توجه به روند کاری و تجربه های گذشته این مشکلات حل خواهد شد ، و این مشکلات عمدتا توسط دوستان و عزیزانی که بتازگی به جریان ما ورد کرده اند حل شدنی خواهد بود .

کاندید دو دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با تغییر شرایط و حل مشکلات و پوشش برخی از مشکلاتی که نمایان نبود با عنایت به آسیب شناسی انجام شده و در حال بررسی همه کمک خواهند کرد تا این دوره شاهد موفقیتی در خور توجه باشیم .

محمد بهرامی ادامه داد : قطعا این دوره ما حضوری تمام قد خواهیم داشت که البته همه این ها به لطف دوستان و پشتوانه عظیم مردمی شکل خواهد گرفت .

بهرامی در ادامه به بحث خروجی شورای هماهنگی اصلاحات اشاره کرد و گفت : بطور یقین انشالله در زمان خاص دوستان به یک نتیجه واحد خواهند رسید و جریان اصلاحات در انتخابات آتی با کاندیدای واحد و انرژی کامل و با حضور پرشور مردمی به انتخابات سال ۹۸ ورود پیدا می کند .

وی در پاسخ به این سوال که به خروجی جریان اصلاحات تمکین خواهید کرد گفت : مجمع یک ساز و کار منطقی را طی خواهد کرد و استارت آن در شورای هماهنگی ملی زده شده است و چنانچه خروجی بر اساس منطق باشد ما نیز تابع هستیم .

وی در ادامه به حضور ستار هدایت خواه اشاره کرد و افزود: بالاخره گمانه زنی ها هم از حضور ایشان خبر می داد و از ماهها قبل نیز معلوم بود که ایشان حضور پیدا خواهند کرد اما من در جریان اصولگرایی شهرستان های بویراحمد و دنا آشفتگی می بینم و قطعا خروجی این جریان هر خروجی داشته باشد شاهد پراکنده گی هایی در این حوزه خواهیم بود .

شهردار سابق یاسوج گفت : انشالله در این دوره شاهد یک انتخابات جریانی خواهیم بود و امیدوار هستیم در این دوره بحث قومیت کم رنگ شود هر چند که نمی شود قومیت را بطور کلی رد کرد اما اگر انتخابات قومیتی شود مردم آسیب خواهند دید .

محمد بهرامی عنوان کرد : اعتقاد دارم در شرایط ملی و منطقه ای می توانم نماینده تاثیر گذاری باشم و تلاش خواهم کرد در صورت پیروزی همه تلاش خود را برای برون رفت از وضعیت موجود بکار خواهم بست .

بهرامی در انتها در ارتباط با رسانه ” فصلی نو ” گفت : به شخصه مدیریت سایت را قبول دارم و در طول مدت فعالیت این سایت رعایت اصول اخلاق مداری در مطالب آن برای من جذاب بود در همین حوزه برخی از رسانه ها چهارچوب رخلاقی را رعایت نمی کنند اما شما خبرنگار هستید و در چهارچوب های خبری بسیار حرفه ای فعالیت می کنید .

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

27 پاسخ به “تجربیات دو دوره گذشته به من کمک می کند- خروجی اصلاح طلبان منطقی باشد گردن می نهیم – آمدن هدایت خواه از ماهها قبل معلوم بود”

 1. علی گفت:

  خخخخخخ چه امیدوار

 2. ناشناس گفت:

  جناب بهرامی اگر خروجی شورا منطقی باشد تمکین خواهم کرد یعنی چی؟ یعنی هر تصمیمی جز شما منطقی نیست!!! قطعا شما هر خروجی جز خودتان را قبول ندارید و اگر خروجی نبودید باز حضور دارید اما اون موقع یک مهره سوخته خواهی شد و باید به صورت مستقل حضور داشته باشی نه به عنوان اصلاحات.

 3. بويراحمد گفت:

  انقدر خودخواهی که از نظرت هیچ خروجی جز خودت منطقی نیست. دو دور شکست خوردی رویش که نداشتی هیچ ریزش آرا هم داری اگر میخواهی این جریان رو به نابودی بکشونی بمون و اصولگرا بودنت رو اثبات کن. البته شما وقتی ثابت کردی اصولگرا هستی که شروع کردی به تخریب پدر اصلاحات استان سید باقر موسوی.

 4. علی گفت:

  درود بر دکتر بهرامی.هر گزینه ای جز ایشون یعنی شکست اصلاحات.و منطقی ترین گزینه خود ایشون هستن.

  • قلدرخان گفت:

   دکتر بهرامی چهره ای علمی وکاریزماتیک هست ممطمئنم درهرسنگری موفق خواهد شد واینهایی که برچسپ میزنند بدونند فردای قیامتی خواهد بود

 5. اصلاحات گفت:

  جناب بهرامی این شورا همون شورای چهار سال پیش هست که از شما حمایت کرد اما اکنون که گزینه های دیگری روی میز دارد به بی منطقی متهم میشود؟؟؟ متاسفم برای شما و خوشحالم که پیر او پدر اصلاحات چهار سال پیش شما را شناخته بودند.

  • آینده نگر گفت:

   دور قبل که ما حمایت چندانی از شورا از دکتر بهرامی ندیدیم آرای ایشان آرای عملکردی بودو چه پدری بود که از یک اصول گرا حمایت کرد و به چه بهایی.

 6. ناشناس گفت:

  دوره زارع هدایت خواه تمام شد خل من سروم ده ول کن نیسن

 7. بویراحمد گفت:

  بهترین گزینه دکتر محمد بهرامی کارنامه درخشان ایشون گویای همه چی هست ….

 8. مطلع گفت:

  گفتی نیروهایی که به شما اضافه شده فکر نکنم تا الان نزدیک به ۵۰درصد نیروهای شما به دیگران ملحق شدن مثل بنده که رفتم سمت ایزدپناه البته درصد زیادیش متاسفانه رفتن سمت رقیب اصلی همه حاج زارع البته این دور هم انتخابات بین هدایت وزارع خواهد بود شما هم نفر پنجم ما که نیستیم

  • آینده نگر گفت:

   پس دلیل شما برای حمایت از شخصی که رقیب هدایت خواه و زارع نمیشه چیه آخر شدن هم پیشا پیش مبارکتون باشه.

 9. آینده نگر گفت:

  سلام شورای اصلاحات هر شخصی جز دکتر بهرامی رو انتخاب کنه محکوم به شکسته چرا که در بین گزینه های محتملی که هست هیچ کدام به میزان دکتر بهرامی رای ندارند و این پدری که شما از اون نام میبرید دور گذشته از یک اصول گرا حمایت کرد پس نام پدر بر روی اون نذارید هر چند حمایتش چندان تاثیر گذار نیست چرا که مردم آگاه شدند و این پدر جعلی رو شناختند و این پدر گرامیتان هم بعیده به انتخاب نهایی بر اساس طرح سرا اهمیتی دهد و در حال حاضر مردم روزانه با دکتر بهرامی دیدار دارند که گواه بر رشد چشمگیر آرای ایشان دارد و نفر آخر انتخابات از الان بین مردم معلومه و حدود پنج هزار رای بیشتر نمیاره.

 10. Behrooz گفت:

  کسی که از تمام کمک های خارجی چشم بپوشد و آن را دور اندازد و شخصا وارد میدان شود و به نیروی خود برپا ایستد، کسی است که نیرومندی و موفقیت را برایش پیش بینی می کنم.
  دکتر بهرامی چه الان چه فردا چه هر وقت دیگه ای بیاد نه از هدایتش ن از یزدانش ن از شمسش ترسی نداره… وبی شک پیروز این دوره از انتخابت هست. اقایی که میای ور ور ور گنده گنده حرف میزنی… یه ساختمون صد طبق بتن کامل رو با ۵/گرم کمتر مواد منفجره با خاک یکسان میکنن.. حرف گنده نزن و بدون گنده شماردن تو و امثال تو انشالا تو میدون… این آویزون گوشت کن

 11. آینده نگر گفت:

  پس دلیل شما برای حمایت از شخصی که رقیب هدایت خواه و زارع نمیشه چیه البته معلومه دلیلش اینه که ایشون کارنامه و رای ندارن .

 12. آینده نگر گفت:

  دور قبل که ما حمایت چندانی از شورا از دکتر بهرامی ندیدیم آرای ایشان آرای عملکردی بودو چه پدری بود که از یک اصول گرا حمایت کرد و به چه بهایی.

  • رضا گفت:

   باسلام بهرامی وهدایت خواه مهرها سوخته است .اینبار رقابت حتما بین روشنفکر ایزدپناه خواهدبود .تجربه هم این به خوبی نشان داده که هیچ شخصی بالاترازدودورنت نسته بمونه .هدایت خواه که کاملا تکلیفش مشخص همه ارای اون بخصوص درسفلی ریزش چشم گیری کرده .زارعی هم عملکرد ضعیف .به کارگیری نیروی فعلی باعث شده که فقط اسمی از ایشان میباشد

  • قلدرخان گفت:

   دکتر بهرامی چهره ای علمی وکاریزماتیک هست ممطمئنم درهرسنگری موفق خواهد شد واینهایی که برچسپ میزنند بدونند فردای قیامتی خواهد بود

 13. مسعود ن گفت:

  انتخاب نادرست میتواند باز ضربه های بدتری به جوانان بویراحمد ودنا واستان ما را نابودتر کند پس باید انتخاب همچون دکتر بهرامی را داشت تا بتوان پیشرفت کرد نه طایفه گری غرور و…..

 14. صمد حکمتی مطلق گفت:

  اکثر کامنتها احساسی هست و عجولانه گذاشته شده. در کشور ما دو جریان حاکم است یکی انحصارطلبها که روالشان مشخص است ولی تعدادشان در استان ما زیاد هست چون قوم گرایی خود نوعی انحصارطلبی است و عامل بسته بودن نگاه افراد به توسعه جامعه هست. دیگری غیر انحصارطلب که دیدگاهی بازتر دارند و تعدادشان کمتر هست. اکثر رفتارها در مردم ما از نوع اول هست.
  برای انتخاب نماینده باید معیار و شاخص اولویت دار داشته باشیم. نماینده ای با توانمندی و تعامل آقای تاجگردون علیرغم نقدهایی که به ایشان وارد هست توسعه خوبی در شهرستان گچساران ایجاد کرده است و بخش زیادی از فعالیتهای تاجگردون الگوی خوبی هست.
  نماینده باید عملگرا تآثیرگذار و با تعامل قوی با مسئولین کشوری باشد و در همه جا نیاز به التماس نداشته باشد.
  تعصب را کنار بگذاریم و فردی با شاخص های بالا انتخاب کنیم. پرهیز کنیم از قومیت گرایی تا شهرستان بویراحمد و دنا را سربلند کنیم. فردی را انتخاب کنیم که نگاه متعادلی به کل این حوزه داشته باشد. زارع و هدایت خواه برای مردم کاملا شناخته شده هستند و از نگاه شاخص گرا برای این حوزه نماینده هایی متوسط و رو به پایین بودند.
  عملگرایی برنامه مداری تعامل با بالادستها پرهیز از قومیت گرایی پرهیز از شهرت کسب کردن با رای مردم و … همه شاخصهایی هستند که ما باید در کاندیدهایمان جستجو کنیم.
  بنده اعتلاف ایزدپناه و بهرامی را توصیه میکنم. خروجی خوبی خواهد داشت. به اتحاد بیشتر از نان شب نیاز داریم.
  در پناه حق باشید.

 15. ناشناس گفت:

  جناب آقای بهرامی بدون شک همه عوام به نیت دورنی شما آگاه هستن چه رسد به نخبگان و بزرگان سیاسی
  حضور بدون هماهنگی شما در میدان تبلیغ یعنی عدم تمکین از رای شورای هماهنگی بنابراین جواب سختی از طرف شورا و مردم خواهی گرفت چرا که دور قبل هم باعث شکست و در شدن اصلاحات شدی امیدوارم این را بپذیری که شرایط برلی شما از دور قبل هم بدتر هیت چراکه نیروهای قبلی از شما گریزان و جزء گزینه های رای اور نیستی پس بیهوده متاز که بانی شکست خواهی بود و در تاریخ بعنوان یک عامل شکست معرفی خواهی شد امیدوارم این موضوع را مد نظر قرار دهی

 16. رهگذر گفت:

  به جای تخریب کردن ب نظرم به فکر چاره بود بهتره.یاد گرفتیم انسان های فعال را تخریب کنیم تا کاندیدقبیله خودمان را قبولدار بشیم..این تفکرات را از سرمان بگذاریم کنار.هدایت خواه و اقای زارعی امتحان خود را پس دادند و ب نظرم دیگر جای در این دوره ندارند و الان جز دکترمحمد بهرامی کسی نمیتونه به داد این شهر و مردمش برسه

 17. بدبختی گفت:

  گزینه اصلاحات دور گذشته مثل شیری بود که هرچه بزنیش کره وش نیدرومه بعدش پدر اصلاحت مجبوربود پدر اصولگرا راشکست بده بهترینگزینه اقای زارع بود خود دکتر بهرامی هم می دانه که تنها کسی دونبال موسوی تو تهران خراب نیکه اقای زارع بود

 18. سلبعلی ترنگ گفت:

  درود بر محسن رضایی استان

 19. ناشناس گفت:

  با سلام به نظر من بین اصلاحات قویتر از ایزدپناه نداریم

 20. علی گفت:

  من با خانواده واقوام دفعه گذشته به دکتر نیکبخت رای دادیم ولی این دفعه به اقای بهرامی رای میدیم .دشتروم سرافراز

 21. ناشناس گفت:

  من با خانواده واقوام دفعه گذشته به دکتر نیکبخت رای دادیم ولی این دفعه به اقای بهرامی رای میدیم .دشتروم سرافراز

 22. حسن پور گفت:

  بهرامی شیر زمینه بیراحمد داغشه نبینه همونطور که یاسوجی که هیچکس نمیشناخت باحضور بهرامی شد پایتخت طبیعت الان ب امید خدا باپیروزی دکتر عزیز شهرمون گلستان میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها